Fitness Authority XTREME Creatine 300g

Unikátní kus Fitness Authority XTREME Creatine 300g od známého výrobce Fitness Authority snadno můžete pořídit u nás teď opravdu levně! Akční cena 479 Kč
Cena: 479 Kč

XTREME Creatine od Fitness Authority je mikronizovaný kreatin monohydrát je jeden ze základních doplňků výživy pro sportovce. Mikronizovaný kreatin monohydrát není bezdůvodně brán za jeden z nejlepších doplňků stravy pro sportovce. Lidský organismus přirozeně vytváří kreatin ze tří aminokyselin – argininu, glycinu a methioninu. Výsledná forma se přeměňuje na fosfokreatin, který využívá mozek, srdce a příčně pruhovaná svalovina. Kreatin podporuje růst svalové hmoty, regeneraci, dodává energii, a co je nejdůležitější, je bezpečný.

Mikronizovaná forma se vyznačuje vysokou čistotou, je lépe vstřebatelná organismem díky své velikosti a nezpůsobuje žaludeční potíže, které se můžou běžně vyskytnout běhěm užívání klasického monohydrátu. Xtreme Creatine® značky FA nutrition se díky použití nejnovějších technologií vyznačuje vysokou kvalitou i všestranností. Na rozdíl od jiných kreatinových přípravků dostupných na trhu je Xtreme Creatine® dobře rozpustný a vstřebatelný.

Lidský organismus přirozeně vytváří kreatin ale při fyzické zátěži se velmi rychle spotřebovává a pro je vhodné jej doplňovat formou suplementace.

FA Extreme Creatine v bodech:

  • Zvyšuje výdrž a sílu
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Dodává energii
  • Stimuluje syntézu bílkovin
  • Podporuje potréninkovou regeneraci
  • Nezpůsobuje disfunkce žaludku
  • Čistý, bez zbytečných přídavků
  • Skvěle rozpustný

Doporučené dávkování:

  • 1 odměrku prášku rozmíchejte ve 250ml vody nebo jiného oblíbeného nápoje. Pro docílení nejlepších účinků užívejte v 2 dávky (10 g) v tréninkové dny a 1 dávku v netréninkové dny. Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin na alespoň 2-3 litry denně.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Produkováno ve výrobně, kde se zpracovávají i jiné ořechy a sezamová semínka. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty FA XTREME Creatine 300g:

v porci 5g RHP
Kreatin monohydrát 5 g
Z toho kreatin 4,4 g
Vitamin B6 1,4 mg 100 %

RHP – referenční hodnota přímu

Složení:

Kreatin monohydrát, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Fitness Authority


Top