Flow Mayon black

Akční a ve slevě kus Flow Mayon black od kvalitní značky Flow naleznete právě v akci! Právě lze objednat jen za 4999 Kč
Cena: 4999 Kč

Špičkové vázání Mayon vychází z pánského modelu Fenix. Je přizpůsobeno ženám a díky ExoFrame Fusion Powerstrapu poskytuje stejný výkon s vylepšenou odezvou od hrany ke hraně, zatímco tvá noha zůstává v pohodlí bez nepříjemných tlakových bodů. Konstrukce ze směsi nylonu a skelného vlákna ti spolu s asymetrickým designem přesně obemkne botu. Získáš tak vyváženou míru flexibility pro dostatek podpory i ohebnosti, což ti zaručí maximum zábavy na překážkách v parku. Díky speciálním Locking Slap přezkám si vázání zapamatuje tvé oblíbené utažení a využiješ tak zadní vstup Speed-entry na maximum.

Určení: Park 4/4, Resort 3/4
Odezva: 6/10
Tuhost špička-pata: 5/10
Boční tuhost: 4/10

• Baseplate

Rockered AXIS-series – asymetrická základová deska s nakloněnými okraji pro optimální přenos energie a širší konstrukcí pro větší stabilitu
PowerBeams – vedou skrz základnu a dodávají tuhost od špičky k patě, čímž zefektivňují přenos energie z hrany na hranu, zatímco zachovávají přirozený flex desky
Materiál – nylon se skelným vláknem umožňuje flexibilnější pohyb do stran, což je ideální pro freestyle či pro odpouštění chyb v zatáčkách
Power Triangle – ocelová konstrukce propojující baseplate a hiback. V případě Axis Series je power triangle k baseplatu připojen asymetricky, takže se jeho konce blíží více středové ose prkna pro ještě lepší přenos energie
2.5 Canted Bankbeds – mírný 2,5 ° náklon EVA stélky zajišťuje přirozenější postoj pro tvé nohy, větší podporu a efektivní přenos energie.

• Hiback

Asym Uniback Axis – středně tuhý nylonový hiback se skelným vláknem je vyroben z jednoho dílu. Pevný střed s odpouštějící boční flexí je ideální pro all-mountain i freestyle.
Asymetrický tvar lépe odpovídá konturám boty a jízdním úhlům.
Speed-entry – odklápěcí hiback dovoluje zadní vstup do vázání.

• Strapy

ExoFrame Fusion Powerstrap – dva Exo-spine strapy podložené jednodílným tvarovaným Fusion Powerstrapem. Ten pokrývá větší plochu boty než klasické samostatné strapy, čímž podporuje komfort a rovnoměrnou distribuci tlaku a energie na základovou desku.
Active Strap Technology – unikátní technologie, díky které se při odklopení hibacku zároveň dopředu vysunou strapy a uvolní tak místo tvé noze. Při zvednutí hibacku zpět do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obemkne botu.

• Přezky LSR

Locking Slap Ratchets – speciální přezky, které umožňují uzamčení tvé oblíbené úrovně utažení strapů pro stejně vyladěný pocit z každé jízdy.
Funguje jak pro zadní Speed-entry, tak při klasickém bočním vstupu přes strapy

• Footbed

2.5 ° Canted BankBeds – měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a vlivů, pod úhlem 2,5 ° pro optimální postoj.

• Disk

Nylon Offset multidisk – středový disk je kompatibilní se všemi druhy insertů: 4HP + 3HP + Channel

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Flow


Top