G21 Hračka stan Teepee Tajemství prérie, indiánský vzor

Nejprodávanější produkt G21 Hračka stan Teepee Tajemství prérie, indiánský vzor od populární značky G21 snadno můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 999 Kč
Cena: 999 Kč

Stan pro děti G21 teepee Tajemství prérie je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Stan je vyrobený z kvalitního polyesteru, montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Stan má pět tyčí, které tvoří pravidelný pětiúhelníkový půdorys.

Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek a tvoří tak důmyslné dětské bunkry? Děti stany a bunkry prostě milují. Každé dítě touží po malém tajemném koutečku jen pro sebe. Jak se ale zbavit improvizovaných rozsáhlých bunkrů a přesto jim tento pocit dopřát? Koupí stanu ve tvaru teepee!

Dopřejte jim soukromí

Stan pro děti G21 teepee je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Zároveň ale vypadá skvěle, takže jej můžete umístit kdekoliv v interiéru, aniž by narušil krásu a harmonii vašeho domova. Právě proto se stany teepee staly hitem a nesmí chybět v žádné domácnosti s dětmi.

Kvalitní materiály

Toto krásné teepee je vyrobeno z těch nekvalitnějších materiálů. Celý plášť stanu je vyroben z pevného polyesteru, který je hypoalergenní a výjimečně odolný. Montážní tyče jsou vyrobeny z přírodního světlého dřeva.

Jak na montáž?

Velice snadno. Jelikož je celý plášť stanu doručován v kuse a je dokonale připraven pro montáž, stačí jen provléknout 5 montážních tyčí příslušnými tunýlky, nahoře tyče svázat a teepee je na světě! Vchod do stanu můžete buď zabezpečit pomocí připevněných provázků pro trvalé otevření, nebo jej spustit dolů a dopřát dětem soukromí.

Specifikace

 • Materiál stanu: polyester
 • Materiál montážních tyčí: dřevo
 • Výška stanu: 150 cm
 • Základna: pravidelný pětiúhelník o straně 106 cm
 • Délka montážních tyčí: 180 cm
 • Barva: hnědá s barevným potiskem (indiánský vzor)
 • Rozměry balení: 17 x 98 x 17 cm
 • Hmotnost balení: 2,5 kg

Obsah balení

 1. Polyesterový stan
 2. 5x dřevěná montažní tyč
 3. Přenosná taška

Váha: 2.00 kg

Další produkty z kategorie Stany

Další produkty od výrobce G21


Top