G21 Trampolína bez ochranné sítě 137 cm

Kvalitní a žádaný produkt G21 Trampolína bez ochranné sítě 137 cm od odblíbeného výrobce G21 jednoduše pořídíte u nás ve slevě. Akční cena od 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Kvalitní a oblíbená trampolína G21 bez ochranné sítě má zpevněnou konstrukci, která je odolná vůči deformacím a mechanickému poškození. Trampolína G21 je nejen dětská trampolína, ale i trampolína pro dospělé. Její průměr je 137 cm. Kvalitní a oblíbená trampolína G21 bez ochranné sítě o celkovém průměru 137 cm se stane okamžitě hitem vaší domácnosti. Skákání na této vnitřní trampolíně je skvělá zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Trampolíny G21 mají zpevněnou konstrukci, která je odolná vůči deformacím a mechanickému poškození, a to díky použití léty ověřené Hi-ten kalené oceli. Ze stejné oceli se vyrábí například rámy horských kol. Trampolína G21 je nejen dětská trampolína, ale i trampolína pro dospělé

Kvalitní polypropylenová skákací plocha podléhá zátěžovým testům, má vysokou kvalitu zpracování a materiál, ze kterého je vyrobena je odolný vůči nepříznivému počasí, trampolína vám tedy přináší záruku spokojenosti na mnoho let.

Nejlepší využití má trampolína na jumping, který není pouze zábavou, jedná se také o účinné a zdravé cvičení, díky kterému zpevňujete všechny části těla, spalujete kalorie a nezatěžujete klouby.

Pružiny na trampolíně jsou chráněny dvojitou vrstvou, a to PVC a pěnou.

Trampolíny G21 jsou certifikovány německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS.

Specifikace:

Celkový průměr trampolíny: 137 cm

Maximální nosnost (maximální váha cvičící osoby): 150 kg

Rozměry balení: 140 x 140 x 5 cm

Kvalitní polypropylenová skákací plocha.

Konstrukce z kalené Hi-Ten oceli, zaručují vysokou pevnost a odolnost

Dvouvrstvá ochrana pružin (PVC+ PĚNA)

Certifikováno německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS

Velmi snadná a rychlá montáž

Obsah balení:

Vnitřní trampolína G21

Váha: 6.30 kg

Další produkty z kategorie Trampolíny

Další produkty od výrobce G21


Top