GenePlanet DNA Test MyHealth

Tento výjimečný produkt GenePlanet DNA Test MyHealth od výrobce GenePlanet jednoduše můžete získat na našich stránkách teď se slevou! Nyní pořídíte jen za 7399 Kč
Cena: 7399 Kč

MyHealth Test je praktický domácí test DNA, který vám na základě analýzy 21 genů poradí, jak upravit svůj životní styl, aby odpovídal vaší DNA. Dokáže odhalit genetické predispozice k mnoha zdravotním rizikům nebo přítomnost dědičných poruch. dozvíte se informace, které vám mohou pomoci zlepšit a zkvalitnit váš každodenní život.

MyHealth Test – praktický test DNA, který na základě analýzy 21 genů může zlepšit váš každodenní život

MyHealth Test domácí slinný test DNA, který vám na základě 21 genových analýz může poskytnout cenné informace o vašem zdraví a životním stylu. Její výsledky mohou odhalit genetické predispozice pro mnohá zdravotní rizika na úrovni DNA. To ocení například lidé, kteří chtějí maximálně pečovat o své zdraví.

Analýza tohoto testu DNA je postavena na třech pilířích. První zahrnuje potenciální rizika rakoviny prsu, tlustého střeva, plic a dalších typů rakoviny. Druhý zkoumá rizika kardiovaskulárních onemocnění, která zahrnují například ischemickou chorobu srdeční nebo mrtvici. Třetí nabízí analýzu DNA zaměřenou na imunitní systém,která zkoumá například odolnost vůči norovirovým infekcím nebo HIV. Získané informace vám nabídnou jedinečnou možnost upravit svůj životní styl v souladu s vašimi geny a individuálními potřebami.

Takové informace vám pomohou při rozhodování, které může mít obrovský vliv na kvalitu vašeho života. Test Home MyHealth Test je vhodný pro všechny lidi, kteří se zajímají o svézdraví a chtějí pro něj udělat maximum prostřednictvím lepších každodenních rozhodnutí. To jim může pomoci zlepšit jejich každodenníživot.

Balení testu obsahuje zkumavku se vzorkem slin, podrobný návod, jak test aktivovat, a obálku pro zaslání vzorku. Obal a dokumentace k výrobku jsou v angličtině. Aplikace podporuje češtinu, slovenštinu, polštinu a slovinštinu.

Test MyHealth & jeho výhody

 • pohodlný domácí test DNA ze slin
 • k jeho použití nejsou potřeba žádné invazivní metody
 • uživatelsky přívětivý a snadno použitelný
 • obsahuje 21 analýz zdraví a životního stylu
 • zjišťuje genetické predispozice ke zdravotním rizikům na úrovni DNA
 • nabízí analýzu rizik rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění
 • provádí analýzy týkající se imunitního systému a odolnosti vůči norovirovým infekcím
 • může pomoci při přijímání informovaných zdravotních rozhodnutí, která ovlivňují kvalitu života
 • ideální pro každého, kdo chce maximálně pečovat o své zdraví

Jak to funguje?

 1. Jakmile vám po zakoupení dorazí test, vytvořte si účet Gene Planet na webových stránkách výrobce a zaregistrujte svůj test pomocí čárového kódu a bezpečnostního kódu.
 2. Poté odeberte vzorek slin podle návodu, pečlivě jej zabalte a uložte mimo dosah dětí na suchém místě s pokojovou teplotou. Odebrané vzorky se nesmí skladovat v chladničce!
 3. Vzorek od vás zdarma vyzvedneme prostřednictvím kurýrní služby, jakmile se e-mailem obrátíte na naši zákaznickou linku, která s vámi domluví termín vyzvednutí. Linku zákaznického servisu kontaktujte co nejdříve, nejlépe tentýž nebo následující den poté, co jste provedli test podle pokynů. Mezi provedením testu a vyzvednutím vzorku by nemělo uplynout více než 7 dní. Jen tak získáte výsledky co nejrychleji.
 4. Přibližně za 7 týdnů vás budeme informovat e-mailem, jakmile budou vaše výsledky k dispozici v online aplikaci, ke které se snadno dostanete pomocí svého účtu na webových stránkách výrobce GenePlanet, který testy vyhodnotí podle přísných protokolů a bezpečnostních pravidel.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí


Top