Go Red 350W Elektrická koloběžka

Velmi oblíbený výrobek Go Red 350W Elektrická koloběžka od známé značky jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně výhodně. Teď v akci 7690 Kč
Cena: 7690 Kč

Elektrická koloběžka Go Red 350W se zázemím v České republice. Rychlost 25km/h a dojezd 25km.

Hitem dnešní doby jsou elektrokoloběžky, jak na cesty do práce, tak v rámci volnočasové zábavy. Elektrická koloběžka Go Red 350W je vhodná do města i na vedlejší trasy, na jedno nabití ujede až 25 km. Doba nabíjení baterie Panasonic je 4 až 5 hodin, jedná se o 36V 5 000mAh. Baterie je vyjímatelná i vyměnitelná.

Nosnost je 120kg. Můžete jezdit rychlostí až 25 km/h díky výkonu motoru 350W. Kopce pro ni nejsou problém, poradí si i s 15°stoupáním. Terénem vám provezou 8,5palcové dušové pneumatiky, které jsou velice odolé vůči poškození.

Na výběr máte 3 režimy jízdy, eko – komfort – sport. Pro nejdelší jízdu je vhodný režim eko, pro nejefektivnější poměr doba/výkon režim komfort a na zábavu, nebo když spěcháte režim sport, kdy rychost dosahuje 25 km/h. Elektrokoloběžka je vybavena tempomatem, rekuperací, LED osvětlením a opěrným stojánkem. Je možné ji využít i jako klasickou koloběžku.

Tento model je vybaven trojitým brzdovým systémem s kotoučovou brzdou, elektrickou brzdou a samozřejmě manuální zadní brzdou. Vše můžete sledovat či nastavit na palubním počítači. Výška řídítek je 114cm a šířka 42,5cm.

Konstrukce koloběžky Go Red 350W je skládací, což určitě oceníte při přenášení nebo skladování. Hmotnost je 13,5kg a je vyrobena z leteckého hliníku.

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky


Top