GymBeam Bradla DIP I black

Tento výjimečný výrobek GymBeam Bradla DIP I black pocházející od značky GymBeam snadno můžete najít právě za výhodnou cenu! Nabídky od 909 Kč
Cena: 909 Kč

Bradla DIP I black jsou praktickou pomůckou, kterou využijete především při domácím posilování s vlastní vahou. Vynikají svou odolností, stabilitou a protiskluzovým povrchem v oblasti úchopu, díky čemuž se s nimi skvěle dělají kliky, dipy, stojky a mnoho dalších nejen gymnastických cviků.

Bradla DIP I black – ideální pomůcka na kliky, dipy a jiné posilovací cviky, které zvládnete i doma

Bradla DIP I black jsou praktickou pomůckou, která by doma neměla chybět žádnému správnému fitness nadšenci. Využijete je především při domácím posilování s vlastní váhou. Skvěle se na nich provádí například kliky, dipy, gymnastické prvky a mnoho dalších cviků na horní polovinu a střed těla. Konstrukce je pevná a stabilní, takže se můžete bez obav zavěsit celou svou hmotností. Úchopová část má průměr 38 mm a je vybavena protiskluzovým materiálem. Ten zajišťuje bezpečné držení. Celková délka bradla je 48 cm a trubka se nachází ve výšce 43 cm.

Pokud si chcete své domácí fitko rozšířit o další tréninkovou pomůcku, kterou využijete při mnoha cvicích, pak jsou právě bradla skvělou volbou. Efektivně s nimi totiž procvičíte horní polovinu a střed těla, díky čemuž můžete budovat svalovou hmotu i v pohodlí svého obýváku.

Bradla DIP I black a jejich výhody

  • jsou praktickou pomůckou pro domácí posilování
  • mají pevnou konstrukci
  • díky 48cm délce zajišťují stabilitu při cvičení
  • nekloužou v místě úchopu
  • jsou využitelné pro gymnastiku, kliky, dipy a mnoho dalších cviků

Rozměry

Délka Šířka Výška
48 cm 35 cm 43 cm

Další produkty z kategorie Podpěry na kliky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top