GymBeam Digitální stopky POUZE černá (VÝPRODEJ)

Unikátní výrobek GymBeam Digitální stopky POUZE černá (VÝPRODEJ) originál od výrobce GymBeam jednoduše seženete právě zde opravdu levně! Akční cena od 176 Kč
Cena: 176 Kč

Digitální stopky povýší váš běh, HIIT, silový trénink, tabatu nebo jakýkoli jiný trénink na zcela novouúroveň. Je vybaven snadno čitelným LED displejem, jednoduchou navigací akompaktním designem. Tyto stopky, vyrobené z odolného a voděodolného materiálu, jsou jasnou volbou pro každého, kdo chce mít přehled o svých pokrocích.

Digitální stopky jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet si přehled o vašich pokrocích a sledovat čas

Digitální stopky se rychle stanou spolehlivým partnerem při dosahování vašich cílů. Vždy vám poskytne přesný čas, pomůže vám sledovat vaše pokroky. Může se pochlubit snadno čitelným LED displejem s různými funkcemi, jako je funkce hodin, režim stopek, ovládání kola/splitu, budík a hodinový zvonění.

Každá z těchto funkcí se vám bude hodit při různých činnostech. Protože stopky mají například funkci hodin, můžete si vybrat mezi12hodinovým nebo 24hodinovým časovým rozsahem, zkontrolovat datum a měsíc. Režimstopek slouží k zobrazení množství času, které potřebujete k dokončení nějakého cvičení nebo tréninku, abyste mohlipřekonat své vlastní rekordy nebo prostě sledovat čas provedeného cvičení. Funkcekontroly kola/splitu je navržena tak, aby zaznamenávala každé dokončené kolo, takže ji lze použít k časování běhu, plaveckých kol, HIIT nebo jiných tréninků v posilovně.

Dále je k dispozici funkce budíku umožňuje nastavit budík na určitý čas, abyste věděli, kdy má trénink skončit, nebo jej můžete použít i jako ranní budík. V neposlední řadě můžete použít hodinový gong pro sledování času nebo abyste se například každou hodinu pohnuli.

Celkově jsou stopky lehké a vyznačují se kompaktním designem, díky čemuž jsou pohodlné a snadno se používají. Vyrobeno z odolného materiálu, je odolné proti nárazům a vodě, takže jej můžete používat za každých povětrnostních podmínek. Celkově vzato, pokud si přejetezlepšit čas dokončení aktivity nebo cvičení, sledovat pokroky, překonávat rekordy nebo zlepšit své soutěžní myšlení, jsou tyto digitální stopky ideálním doplňkem vaší sportovní výbavy.

Digitální stopky & jejich výhody

 • vybaveny různými funkcemi
 • má funkci hodin, režim stopek, ovládání rozdělení kol
 • může být použit jako budík a pro hodinové zvonění
 • můžete si vybrat mezi 12hodinovým nebo 24hodinovým rozsahem časování
 • snadno čitelný LED displej
 • odolný proti nárazům a vodě
 • ABS

  Specifikace digitálních stopek

  Specifikace
  Hmotnost 40 g
  Rozměry 75x58x18 mm

Další produkty z kategorie Stopky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top