GymBeam Dóza na jídlo Black

Tento akční výrobek GymBeam Dóza na jídlo Black pocházející od značky GymBeam snadno pořídíte nyní se slevou. Akční cena již od 53 Kč
Cena: 53 Kč

Dóza na jídlo Black je praktický box pro uskladnění a přenos vašich oblíbených fitness jídel. Dóza je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, který výborně těsní, a proto zabrání protečení tekutin. Navíc je odolná vůči nárazům a vhodná i pro ohřívání jídla v mikrovlnné troubě. Uzavírá se pomocí pevného průsvitného víka a má univerzální design. Dóza vám usnadní krabičkování, protože jídlo budete mít vždy po ruce, ať už jste na cestách, v práci, v posilovně nebo na výletě!

Dóza na jídlo Black – praktický box se stylovým designem pro uskladnění a přenos vašich oblíbených jídel

Dóza na jídlo Black je praktický box, který slouží pro uskladnění a přenos vašich oblíbených jídel. Kvalitní a odolný plast, ze kterého je dóza vyrobena, skvěle těsní a brání protečení tekutin. Navíc je dóza odolná vůči nárazům a vhodná i na ohřívání jídla v mikrovlnné troubě. Uzavírá se pomocí pevného průsvitného víka a potěší vás svým univerzálním designem. Krabičkování ještě nikdy nebylo jednodušší! S dózou totiž máte svou porci vždy s sebou, ať už jste na cestách, v práci, v posilovně nebo na výletě.

Rozměry dózy

Rozměry
Délka 22,5 cm
Šířka 14,8 cm
Výška 6,5 cm
Objem 1,3 L

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top