GymBeam Half Ball

Výjimečný produkt GymBeam Half Ball od společnosti GymBeam jednoduše získáte právě zde levně. Akční cena již od 1299 Kč
Cena: 1299 Kč

Balanční podložka Half Ball je univerzální cvičební pomůcka, která vám pomůže zlepšit stabilitu a držení těla. Bude vám však nápomocná i při domácích trénincích. Spodní část podložky tvoří pevný plastový základ, na kterém je umístěn gumový půlkruh. Navíc se v balení nachází také 2 odnímatelné expandéry, které vám umožní trénovat různá provedení cviků a procvičit tak celé tělo. V balení se také nachází pumpa.

Balanční podložka Half Ball – zacvičte si v pohodlí domova, podpořte stabilitu a zlepšete držení těla s touto univerzální fitness pomůckou

Balanční podložka Half Ball je univerzální fitness pomůcka, která je vhodná na aerobní a balanční cvičení. Při tréninku ji můžete využít dvojím způsobem – měkkou částí nahoru nebo dolů. Právě díky univerzálnímu využití můžete procvičit vždy jinou svalovou partii a zároveň zlepšovat stabilitu těla. Kromě provádění běžných cviků, jakými jsou kliky, dřepy či plank, je vhodná i na strečinkové cviky, které slouží k odstranění bolesti zad a kloubů.

V balení se navíc nachází 2 odnímatelné expandéry s pohodlnými pěnovými rukojeťmi, které vám umožní vyzkoušet různá provedení cviků. Napouštěním a vypouštěním vzduchu do balanční podložky pomocí pumpy, která je součástí balení, můžete efektivně regulovat obtížnost tréninku. Balanční podložka Half Ball je proto vhodná pro začátečníky, ale i pokročilé sportovce. Maximální nosnost podložky je 100 kg.

Rozměry Balanční podložky

Výška Průměr
20 cm 58 cm

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce GymBeam


Top