GymBeam Láhev Sport Bottle Blue 1000 ml (VÝPRODEJ)

Akční a ve slevě produkt GymBeam Láhev Sport Bottle Blue 1000 ml (VÝPRODEJ) od známého výrobce GymBeam seženete právě nyní opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 144 Kč
Cena: 144 Kč

Láhev Sport Bottle Blue o objemu 1000 ml zajistí, že o váš pitný režim bude postaráno. Je odolná vůči rozbití, lehká a nezanechává pachy v nápojích. Je vyrobena z kvalitního materiálu bez BPA a je vhodná na horké i studené nápoje. Má širší hrdlo, ze kterého se nejenže pohodlně pije, ale napomáhá i k jednoduché údržbě. Víčko je připevněno k láhvi, proto se nemusíte bát jeho ztráty.

Sport Bottle Blue – praktická a odolná láhev na studené a horké nápoje, kterou můžete mít vždy po ruce

Láhev Sport Bottle Blue o objemu 1000 ml zajistí, že o váš pitný režim bude postaráno. Ať už během tréninku a sportovních aktivit, na cestách, ve škole nebo v práci, bude vám vždy po ruce. Tato láhev je velmi praktická a odolná vůči rozbití. Je lehká, transparentní a nezanechává pachy v nápojích. Vděčí za to kvalitnímu materiálu bez obsahu BPA, který je zdravotně nezávadný.

Sport Bottle má širší hrdlo, které napomáhá k jednoduché údržbě – lze ji mýt v myčce nádobí (ale pro jistotu ji uložte dále od topného tělesa). Tato láhev je vhodná na horké i studené nápoje – v letních dnech si nápoj můžete jednoduše ochladit kostkami ledu, které se snadno dostanou přes široké hrdlo.

Láhev Sport Bottle Blue a její výhody

  • praktická láhev o objemu 1000 ml
  • má široké hrdlo pro snadné pití
  • obsahuje kvalitní těsnící uzávěr
  • její připevněné víčko zamezuje ztrátě
  • je odolná vůči poškození
  • vhodná na horké i studené nápoje
  • je bez obsahu BPA

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top