GymBeam Nastavitelná lavice

Tento zlevněný výrobek GymBeam Nastavitelná lavice od společnosti GymBeam můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 5899 Kč
Cena: 5899 Kč

Nastavitelná lavice patří do základního vybavení každé domácí posilovny a fitness centra. Má polohovatelnou zádovou opěrku s 8 pozicemi. Díky tomu si sklon lavice snadno přizpůsobíte svým potřebám. Skvěle se hodí na bench press, cviky s jednoručkami, ale využijete ji také při posilování břišních svalů.

Nastavitelná lavice – cvičební pomůcka, která se skvěle hodí na bench press či cviky s jednoručkami na ramena a celé paže

Nastavitelná lavice je multifunkční pomůcka na cvičení, kterou ocení každý příznivce kvalitního silového tréninku. Má polohovatelnou zádovou opěrku. Díky tomu ji můžete pomocí praktické páčky pod sedadlem upravit do 8 různých pozic. Sklon lavice tak jednoduše přizpůsobíte prováděným cvikům.

Když lavici necháte ve vodorovné pozici, hodí se na bench press, rozpažování s jednoručkami vleže a cviky na břicho. Po zvednutí zádové opěrky je pak ideální na tlaky na ramena nebo bicepsové zdvihy. Cviků, které lze na lavici provést, je ale mnohem více. Zvládnete tak na ní bez problémů trénink celé horní poloviny těla.

Nastavitelná lavice má měkké polstrování s kvalitním koženým čalouněním, které se postará o vaše pohodlí během tréninku. Odolnost zase zaručí pevná ocelová konstrukce s maximální nosností 500 kg (váha uživatele + závaží). Čtvercové podstavce s protiskluzovou vrstvou navíc přispějí k maximální stabilitě při cvičení. Kromě toho je lavice pro snadný přesun vybavena praktickými kolečky, které najdete na zadním nosníku.

Montáž nastavitelné lavice je více než snadná a díky přiloženému manuálu ji zvládne opravdu každý. V něm najdete také důležité informace pro vaši bezpečnost při cvičení.

Nastavitelná lavice a její výhody

  • je multifunkční cvičební pomůcka
  • má polohovatelnou zádovou opěrku
  • lze ji nastavit do 8 různých poloh
  • maximální nosnost je 500 kg
  • má pevnou ocelovou konstrukci
  • má protiskluzové nožičky
  • je vybavena kolečky pro snadný přesun
  • hodí se na posilování celého těla
  • snadno se udržuje v čistotě
  • je vhodná do domácí posilovny a fitness center

Vlastnosti nastavitelné lavice

Vlastnosti
Délka konstrukce 121,4 cm
Šířka konstrukce 68, 3 cm
Výška lavice ve vodorovné poloze 44 cm
Délka zádové opěrky 80 cm
Šířka zádové opěrky 27 cm
Váha 31 kg
Maximální nosnost 500 kg

Další produkty z kategorie Posilovací lavice

Další produkty od výrobce GymBeam


Top