GymBeam Olympijská tyč LIFTER 150 cm

Diskontní kus GymBeam Olympijská tyč LIFTER 150 cm originál od výrobce GymBeam snadno můžete najít tady a teď v akci! Akční ceny od 2899 Kč
Cena: 2899 Kč

Olympijská tyč LIFTER 150 cm je pevná obouruční tyč vyrobená z oceli, určená na cvičení komplexních cviků, jako například dřepy či mrtvé tahy. S tyčí zvládnete odcvičit i řadu izolovaných cviků. Váží 12 kg a je dlouhá 150 cm s průměrem úchopové části 29 mm. Je dostatečně pevná a zvládne maximální hmotnost 180 kg. Díky vroubkované části zajistí protiskluzový a pevný úchop.

Olympijská tyč LIFTER 150 cm – tyč na komplexní procvičení celého těla do každé profesionální i domácí posilovny

Olympijská tyč LIFTER 150 cm je pevná ocelová tyč, určená na cvičení komplexních i izolovaných cviků. Skvěle se hodí na trénink i cviky v podobě dřepu, bench-pressu a mrtvého tahu. Díky tomu s ní procvičíte komplexně celé tělo a můžete tak zapracovat na své síle, kondici i objemu svalové hmoty. Samotná tyč váží 12 kg a je dlouhá 150 cm. Má průměr úchopové části 29 mm s vroubkováním, které zajišťuje protiskluzový a pevný úchop.

Na hřídel můžete naložit běžně dostupná závaží v podobě kotoučů. Tyč zvládne maximální hmotnost 180 kg. Je vhodná pro začátečníky, ale i pokročilé vzpěrače. Není náročná na údržbu, můžete ji umístit i do stojanu a odolává korozi díky pochromování. Kromě toho je skladnější než klasická 220 cm tyč, a proto je ideální jako součást každé domácí posilovny či menšího fitka, která dostane váš trénink na novou úroveň.

K olympijské tyči Lifter doporučujeme zakoupit i kotouče IRON 51 mm, díky kterým můžete zvýšit náročnost vašeho tréninku.

Olympijská tyč LIFTER 150 cm a její výhody

  • obouruční tyč vyrobená z oceli
  • je dostatečně pevná
  • je dlouhá 150 cm
  • váží 12 kg
  • zvládne maximální hmotnost 180 kg
  • používá se na cvičení komplexních a izolovaných cviků
  • je vhodná pro začátečníky, ale i pokročilé
  • nabízí protiskluzové uchopení
  • má vnitřní rotační vložky (bushing sleeve)

Vlastnosti olympijské tyče

Vlastnosti
Váha tyče 13 kg
Průměr rukojeti 28 mm
Délka tyče 150 cm
Průměr tyče (část na nakládání kotoučů) 50 mm
Nosnost 180 kg

Další produkty z kategorie Osy k činkám

Další produkty od výrobce GymBeam


Top