GymBeam Resveratrol 60 kaps. (VÝPRODEJ)

Unikátní výrobek GymBeam Resveratrol 60 kaps. (VÝPRODEJ) pocházející od značky GymBeam můžete najít u nás levně. Akční cena 304 Kč
Cena: 304 Kč

Resveratrol je přírodní extrakt získaný z hroznového vína a rostliny křídlatky japonské. Patří mezi antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Navíc je tato látka vyhledávaná zejména lidmi, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví svého srdce a oběhového systému.

Resveratrol se řadí mezi nejúčinnější antioxidanty a často se spojuje s pozitivním vlivem na srdce

Resveratrol je přírodní antioxidant pocházející ze slupek hroznového vína (Vitis Vinifera) a kořene rostliny křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum). Tato látka patří mezi nejznámější a nejúčinnější antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Ten vzniká při narušení rovnováhy mezi množstvím volných radikálů a schopností těla je zneškodnit. Volné radikály pak mohou buňky napadat a poškozovat. Antioxidanty mají schopnost tyto škodlivé částice zachytit a odstranit.

O resveratrolu se také často mluví v souvislosti s prospěšnými účinky červeného vína, kterému dodává typickou barvu. Pravidelné pití červeného vína je typické zejména pro oblast Itálie nebo Francie. To se ale zpravidla neobejde bez současného příjmu alkoholu, čemuž se s tímto produktem vyhnete. Resveratrol vyhledávají zejména lidé, kteří chtějí maximálně pečovat o zdraví svého srdce a oběhového systému.

Jedna dávka tohoto doplňku obsahuje 200 mg resveratrolu. Má formu praktických kapslí a díky čistě rostlinnému složení je vhodný i pro vegany.

Resveratrol a jeho výhody

  • účinný antioxidant z přírodních zdrojů
  • obsahuje extrakt z hroznového vína a křídlatky japonské
  • v jedné dávce obsahuje 200 mg resveratrolu
  • patří mezi antioxidanty, které se podílejí na ochraně buňek před oxidačním stresem
  • spojuje se s pozitivním vlivem na funkci srdce a oběhového systému
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

Složení

Extrakt z hroznových slupek (Vitis Vinifera) (30 % resveratrol), extrakt z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), protihrudkující činidla (stearan hořečnatý, maltodextrin, oxid křemičitý), hypromelózová.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Extrakt z hroznových slupek 267 mg *
– resveratrol 80 mg *
Extrakt z kořene křídlatky japonské 240 mg *
– resveratrol 120 mg *
Celkový obsah resveratrolu 200 mg *

*Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce GymBeam


Top