GymBeam Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue 2500 ml (VÝPRODEJ)

Výjimečný kus GymBeam Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue 2500 ml (VÝPRODEJ) od populárního výrobce GymBeam snadno můžete najít zde nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 184 Kč
Cena: 184 Kč

Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue je trendy fitness láhev s objemem až 2,5 litru, díky čemuž se postará o dokonalou hydrataci během tréninků, ale i na cestách. Kromě praktického objemu vás však rozhodně zaujme i stylovým matným designem, který je doplněn o logo GymBeam. O maximální komfort při pití se postará inovativní víčko a tvar láhve se zúženým hrdlem. Navíc sportovní láhev Hydrator TT můžete díky pevné smyčce i zavěsit.

Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue – trendy fitness láhev s objemem až 2,5 litru a stylovým matným designem

Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue je stylová fitness láhev, která se díky objemu až 2,5 litru dokonale postará o vaši hydrataci na tréninku, v práci či na cestách. Zbožňovat ji však budete i pro její podmanivý matný design, který je doplněn o logo GymBeam. Láhev má inovativní víčko a tvar se zúženým hrdlem pro zaručení maximálního komfortu při pití oblíbených fitness nápojů.Sportovní láhev Hydrator TT 2,5 l Midnight Blue navíc disponuje pevnou smyčkou, díky které ji můžete jednoduše zavěsit.

Upozornění

Láhev je vhodná pro studené nápoje nebo nápoje v pokojové teplotě. Nenalívejte do ní teplé ani horké tekutiny. Láhev neumývejte v myčce na nádobí.

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top