GymBeam Trhačky X-Grip POUZE uni – černá (VÝPRODEJ)

Tento neodolatelný výrobek GymBeam Trhačky X-Grip POUZE uni - černá (VÝPRODEJ) od oblíbené značky GymBeam jednoduše získáte na našich stránkách za akční cenu! Právě lze objednat jen za 96 Kč
Cena: 96 Kč

Trhačky X-Grip slouží pro lepší úchop osy při silovém tréninku. Za pomocí smyčky si vytvoříte otvor pro zápěstí a druhý konec s protiskluzovou vrstvou pevně omotáte kolem činky. Odlehčíte tak předloktí při tahových cvicích, jako je třeba mrtvý tah. Trhačky vám tak umožní pevnější a stabilnější úchop. Díky tomu můžete zvednout i těžší váhu na čince nebo třeba zvládnout více opakování cviku.

Trhačky X-Grip s protiskluzovou úpravou umožní pevnější úchop činky, díky kterému můžete zvednout vyšší váhu a zvládnout i větší počet opakování

Trhačky X-Grip jsou praktické tréninkové pomůcky, které zlepší váš úchop při zvedání těžkých vah. Patří totiž mezi klasické trhačky, které mají na jedné straně oko na provlečení. Tím vytvoříte smyčku, do níž vložíte ruku a druhým koncem s protiskluzovou vrstvou omotáte činku. Díky délce 60 cm a šířce 4 cm je snadno připevníte k ose. Snížíte tak napětí v předloktí a prstech při tahových cvicích, jako je například mrtvý tah.

Pro komfortnější používání jsou trhačky v místě hřbetu ruky vybaveny měkkým polstrováním. V tomto místě totiž dochází k největšímu tlaku zátěže. Při zvedání těžkých vah vás tak nebude tolik limitovat síla úchopu a zvládnete třeba i vyšší zátěž nebo větší počet opakování. Díky trhačkám tak celkem jednoduše podpoříte své silové schopnosti a v konečném důsledku i růst svalové hmoty.

Trhačky X-Grip jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, který tvoří bavlna, polyester a PVC. Při svém tréninku je využijí všichni lidé, kteří se věnují fitness, kulturistice, vzpírání, powerliftingu nebo crossfitu.

Trhačky X-Grip a jejich výhody

 • jsou tréninkové pomůcky pro podporu úchopu
 • slouží ke snížení napětí v předloktí a prstech
 • mají délku 60 cm a šířku 4 cm
 • jsou vyrobeny z pevné bavlny s příměsí polyesteru a PVC
 • mají protiskluzovou vrstvu
 • jsou vybaveny měkkým polstrováním
 • balení obsahuje 1 pár trhaček na obě ruce
 • snadno se používají
 • hodí se na mrtvý tah a další tahové cviky
 • ideální pro silové sportovce, kulturisty, vzpěrače a powerliftery

Jak uvázat trhačky?

 1. Konec trhačky nejprve provlečte okem, čímž vytvoříte smyčku.
 2. Smyčkou protáhněte ruku tak, abyste měli polstrování na hřbetu ruky. Poté smyčku utáhněte, aby nebyla příliš volná.
 3. Následně položte ruku na činku (nadhmatem) a volný konec trhačky obtočte spodem okolo činky jednou nebo vícekrát.
 4. Obtočenou trhačku nakonec zajistěte pevným úchopem rukou. Stejným způsobem si uvažte i druhou trhačku a můžete začít cvičit.
 5. Pro uvolnění trhačky stačí pustit činku a odmotat ji.

Materiál

70 % bavlna, 15 % polyester, 15 % PVC.

Rozměry

Rozměry
Délka 60 cm
Šířka 4 cm

Další produkty z kategorie Trhačky a háky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top