GymBeam Válec na cvičení Foam Roller Black POUZE černá (VÝPRODEJ)

Tento kvalitní výrobek GymBeam Válec na cvičení Foam Roller Black POUZE černá (VÝPRODEJ) od výrobce GymBeam jednoduše můžete sehnat zde teď právě ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 288 Kč
Cena: 288 Kč

Válec na cvičení Foam Roller je delší pěnový válec ideální na cvičení jógy a pilatesu. Foam Roller je vyroben z měkké a odolné EPE pěny, která zaručuje pohodlí, ale zároveň i ochranu svalů před přetížením. Kromě toho, že pomáhá efektivně snížit svalové napětí, zlepšuje také prokrvení, rozsah a pohyblivost svalů. Je skvělou pomůckou na odstranění bolestí zad, krku a krční páteře.

Válec na cvičení Foam Roller – prodloužený pěnový válec vhodný na cvičení jógy a pilatesu

Válec na cvičení Foam Roller je pěnový válec, který má ideální délku na cvičení pilatesu a jógy. Je vyroben z odolné, ale zároveň měkké pěny, která zaručuje kromě pohodlí i ochranu svalů před přetížením. Foam Roller také pomáhá snížit svalové napětí, zlepšuje prokrvení, rozsah a pohyblivost svalů. Kromě toho je skvělým pomocníkem i při léčbě bolestí zad, krku a krční páteře. Je také vhodný při protahovacích, balančních či rehabilitačních cvičeních.

Materiál

EPE pěna.

Rozměry

Rozměry Délka Průměr
Velikost (cm) 60 15

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce GymBeam


Top