GymBeam Vzorek True Whey 30 g

Unikátní a žádaný produkt GymBeam Vzorek True Whey 30 g od top značky GymBeam jednoduše můžete pořídit tady nyní ve slevě! Nabídka již od 29 Kč
Cena: 29 Kč

Vzorek True Whey je praktické balení 1 dávky proteinového bestselleru True Whey, díky které máte možnost vyzkoušet jeho nezaměnitelné příchutě a vybrat si z nich svého favorita. Protein True Whey je syrovátkový protein vyroben ze 100% syrovátky metodou Cross Filtration Method (CFM) – jedna z nejkvalitnějších metod zpracování. Má vysoký podíl bílkovin, BCAA, nízkou pěnivost, výbornou rozpustnost, vstřebatelnost a chuť. Produkt, který se vyznačuje vynikajícím aminokyselinovým profilem a obsahuje až 8 % leucinu, nejefektivnější aminokyselinu z BCAA se silnými anabolickými účinky. Žaludek zatěžuje minimálně a je vhodný i pro začátečníky.

Vzorek True Whey – dávka proteinového bestselleru True Whey, díky které poznáte jeho chuť, benefity a účinky

Vzorek True Whey obsahuje 1 dávku proteinového bestselleru True Whey. Díky ní budete moci vyzkoušet oblíbené příchutě tohoto proteinu a rozhodnout se, která z nich vám vyhovuje nejvíce.


Protein True Whey pochází 100% ze syrovátky. Je to kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát, který se vyznačuje vysokým podílem bílkovin, podle příchutě 75 % – 82 %. Syrovátka je plně instantní a pro filtrování byla použita nejmodernější metoda Cross Filtration Method (CFM). To zajišťuje nejvyšší využitelnost bílkovin ze všech druhů proteinů.

True Whey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. V produktu nejsou žádné zbytečné konzervační látky, umělá ochucovadla, umělá barviva, umělé aminokyseliny na zvýšení % bílkovin a zlepšení chuti. Receptura produktu je zcela známá a nemusíme se skrývat za proprietary blends, MatrixTM certifikované směsi, jejichž složení je tajemstvím.

Vyznačuje se výborným aminokyselinovým profilem a obsahuje až 8 % leucinu, který je nejefektivnější aminokyselinou z BCAA a má silné anabolické účinky. Je bohatý na rozvětvené aminokyseliny BCAA, které jsou důležité pro svalový růst, protože zahajují proces syntézy bílkovin a do svalových vláken dodávají stavební kameny. Urychlují regeneraci a imunitu organismu. Je také rychle stravitelný a nezatěžuje žaludek. Tento protein je vhodný pro zvýšení tělesného výkonu a nárůst čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku.

Protein True Whey a jeho výhody

  • vysoký podíl bílkovin
  • jednoduchá forma zpracování syrovátky, CFM koncentrát zajišťuje snadné a pro tělo přirozené trávení
  • instantní syrovátka, minimálně pění
  • podporuje růst svalové hmoty a její regeneraci

Pro koho je TrueWhey určen?

Je vhodný pro všechny sportovce a sportovkyně, kteří dbají na příjem bílkovin při nabírání čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku. Doporučujeme jej při jakémkoliv sportu a každé fyzické aktivitě.

Složení

TrueWhey caramel: sušený syrovátkový proteinový koncentrát, sušené odstředěné mléko, inulin (z čekanky), aromata, sladidlo (sukralóza), barvivo (karamel), vanilkovy krystal.

TrueWhey peanut butter: sušený syrovátkový proteinový koncentrát, sušené odstředěné mléko, inulin (z čekanky), aromata, sladidlo (sukralóza), vanilkovy krystal.

TrueWhey white chocolate raspberry: sušený syrovátkový proteinový koncentrát, sušené odstředěné mléko, aromata, inulin (z čekanky), sladidlo (sukralóza), vanilkový krystal.

TrueWhey chocolate cherry: sušený syrovátkový proteinový koncentrát, sušené odstředěné mléko, odtučněný kakaový prášek (6%), inulin (z čekanky), aromata, sladidlo (sukralóza), vanilka.

TrueWhey choco coconut: práškový syrovátkový proteinový koncentrát, kakaový prášek, aroma, sladidlo (sukralóza).

TrueWhey strawberry: práškový syrovátkový proteinový koncentrát, aroma, sladidlo (sukralóza), barvivo (červená řepa).

TrueWhey vanilla stevia: práškový syrovátkový proteinový koncentrát, aroma, sladidlo (glykosidy steviolu), barvivo (kurkumin).

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (30 g) s 200-300 ml vody. Užívejte 1-3 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot v TrueWhey (caramel, peanut butter, white chocolate raspberry)

Nutriční hodnoty 1 dávka
Energetická hodnota 478 kJ / 113 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Sacharidy 1,8 g
z toho cukry 1,8 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,03 g

Tabulka nutričních hodnot v TrueWhey (chocolate cherry)

Nutriční hodnoty 1 dávka
Energetická hodnota 484 kJ / 114 kcal
Tuky 1,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g
Sacharidy 1,95 g
z toho cukry 1,92 g
Vláknina 0,4 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,03 g

Tabulka nutričních hodnot v TrueWhey (choco coconut)

Nutriční hodnoty 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 457 kJ / 109 kcal
Tuky 1,68 g
z toho nasycené tuky 1,11 g
Sacharidy 1,79 g
z toho cukry 1,36 g
Bílkoviny 22,2 g
Sůl 0,15 g

Tabulka nutričních hodnot v TrueWhey (strawberry, vanilla stevia)

Nutriční hodnoty 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 462 kJ / 110 kcal
Tuky 1,6 g
z toho nasycené tuky 1,06 g
Sacharidy 1,69 g
z toho cukry 1,69 g
Bílkoviny 22,32 g
Sůl 0,16 g

* Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Aminokyselinový profil proteinu TrueWhey

Aminokyseliny Obsah v %
Alanin 4,7
Arginin 2,9
Kyselina asparagová 11
Cystein 2,9
Kyselina glutamanová 18,9
Glycin 1,5
Histidin 1,8
Isoleucin 4,7
Leucin 10,4
Lysin 9,5
Metionin 2
Fenylalanin 3
Prolin 5,9
Serin 5,2
Threonin 6,9
Tryptofan 1,4
Tyrosin 2,6
Valin 4,7

Upozornění

Upozornění: Tento protein není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nadměrná dávka nebo zvýšená koncentrace může způsobit nadýmání nebo mít projímavé účinky. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.

Skladujte mimo dosah dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebné dávky obal ihned uzavřete, aby se do něj nedostala vlhkost. Skladování v chladu a temnu prodlužuje jeho trvanlivost.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce GymBeam


Top