GymBeam Žraločí chrupavka 90 kaps. (VÝPRODEJ)

Kvalitní a žádaný produkt GymBeam Žraločí chrupavka 90 kaps. (VÝPRODEJ) originál od značky GymBeam jednoduše můžete pořídit právě teď téměř zdarma. Nabídka od 208 Kč
Cena: 208 Kč

Žraločí chrupavka patří mezi oblíbené kloubní výživy, které jsou vyhledávané pro blahodárný vliv na chrupavku a lubrikaci kloubů. Ta je důležitá zejména pro jejich pohyblivost. Ocení ji zejména starší lidé, sportovci a další aktivní jedinci, kteří nadměrně zatěžují klouby.

Žraločí chrupavka – kloubní výživa s blahodárným vlivem na zdraví chrupavky

Žraločí chrupavka patří mezi funkční kloubní výživy, které se používají pro péči o chrupavku. Spojuje se však i s blahodárným účinkem na lubrikaci kloubů. Ta je důležitá nejen pro pohyblivost kloubů, ale také pro ochranu před opotřebením chrupavky.

Díky těmto vlastnostem je žraločí chrupavka vhodná zejména pro starší lidi, sportovce a aktivní jedince, kteří nadměrně zatěžují pohybový aparát. V tomto produktu je ve formě praktických kapslí.

Žraločí chrupavka a její výhody

  • jednosložková kloubní výživa pro péči o chrupavky
  • ideální pro starší lidi
  • vhodná pro sportovce a fyzicky aktivní lidi
  • má formu praktických kapslí

Složení

Žraločí chrupavka – prášek, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Dávkování

Užívejte 4-5 kapslí denně po jídle.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 5 kapslí
Žraločí chrupavka – prášek 2500 mg

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce GymBeam


Top