Head Gravity TEAM 2023 tenisová raketa

Unikátní a žádaný výrobek Head Gravity TEAM 2023 tenisová raketa s osvědčenou značkou Head snadno získáte právě teď ve slevě! Akční cena již od 4999 Kč
Cena: 4999 Kč

Využijte skvělou sílu s novou verzí rakety GRAVITY TEAM, která disponuje nejnovější technologií Auxetic. Tato raketa díky své kulaté hlavě a obrovskému sweetspotu turnajovým hráčům s agresivním stylem hry poskytuje kontrolu, flexibilitu a toleranci. Technologie Auxetic poskytuje při každém úderu lepší procítění a odezvu. Raketa se chlubí novým asymetrickým provedením charakteristického obráceného designu GRAVITY v ultramoderním, nepřehlédnutelném stylu, s odlišnými barvami na každé straně. Technologie:
AUXETIC – tato konstrukce vykazuje jedinečnou deformaci ve srovnání s jinými konstrukcemi. Díky svým vlastnostem se Auxetické konstrukce rozšiřují při použití „tahové“ síly a smršťují se při stlačení. Čím větší je aplikovaná síla, tím větší je auxetická reakce.

GRAPHENE INSIDE – strategicky umístěné ve většině našich raket. Grafen zpevňuje rám, poskytuje větší stabilitu a optimalizuje přenos energie z rakety na míček.

SWEET ZONE – Velký sweetspot poskytuje kontrolu, flexibilitu a toleranci

FLEX GROOVE – Hlubší flex drážka změkčuje geometrii průřezu v oblasti ramen pro lepší pocit při nárazu.

ELLIPTICAL BEAM – Eliptický průřez v oblasti ramen vytváří větší flexibilitu při dopadu a zlepšuje pocit.

Parametry:
– hmotnost: 285 g
– vyvážení: 325 mm
– velikost hlavy: 670 cm2 / 104 in2
– délka: 27 in / 685 mm
– vzor výpletu: 16 x 20
– rám: 24 mm

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Head


Top