Hi Tec Nutrition Gluta Fusion 200 kapslí

Tento diskontní výrobek Hi Tec Nutrition Gluta Fusion 200 kapslí od výrobce Hi Tec Nutrition snadno můžete najít právě zde opravdu výhodně! Ceny od 395 Kč
Cena: 395 Kč

GLUTAFUSION umožňuje díky svému jedinečnému složení velmi účinných a stabilních forem molekul, peptidů a prekursorů glutaminu, zajistit rychlý nárust buněčné koncentrace glutaminu ve velmi krátkém čase a tím rychle snížit katabolismus a degradaci svalových proteinů. Vysoká koncentrace bioaktivního glutaminu ve tkáni a v krvi zrychluje nárust svalů a nárust objemu svalových buněk jejich zavodněním a skladování glykogenu. L-glutamin je také významná aminokyselina, která slouží jako „palivo” pro stimulaci imunitních buněk a k ochraně před infekcí horních a dolních dýchacích cest u nadměrně trénovaných osob. Jako prekurzor glutathionu snižuje potréninkovou oxidativní zátěž a chronický zánět (opožděná bolestivost svalů). GLUTAFUSION by měl být zakladem všech potravinových doplňků profesionálních sportovců.

SLOŽENÍ:
obsahuje: L-glutamin, L-alanin, N-acetyl-L-glutamin, L-glutamin-?-ketoglutarát, ?-ketoglutarát, dipeptid L-alanin-L-glutamin, niacin, extract z pepře (piperin), pyridoxin hydrochlorid (vit B6), kyanokobalamin (vit B12), stearát hořečnatý (protispékavá látka), želatina.

DÁVKOVÁNÍ:
Vezměte 5 kapslí denně zapít dostatečně velkým množstvím vody.

Vitamíny a minerály

v 1 dávce 5 kapslí
Vitamín B12 – kobalamin 2,5 mcg
Vitamín B3 – niacin 16 mg
Vitamín B6 – pyridoxin 1,4 mg

Aminokyselinové spektrum

v 1 dávce 5 kapslí
L-Alanin 1000 mg
L-Glutamin 1000 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 dávce 5 kapslí
L-Glutamine Alpha Ketoglutarát 500 mg
N-acetyl – L-glutamin 500 mg
Extrakt z pepře – Piperin 5 mg
Sustamine® (l-alanyl-l-glutamin) 500 mg
Alfa-Ketoglutarát Vápenatý 500 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Hi Tec Nutrition


Top