Hiko Pánské neoprenové triko SYMBIO NEW, krátký rukáv

Tento akční a ve slevě produkt Hiko Pánské neoprenové triko SYMBIO NEW, krátký rukáv od značky Hiko snadno pořídíte zde za akční cenu. Cena již od 1830 Kč
Cena: 1830 Kč

Hiko přináší pánské neoprenové triko s krátkým rukávem kombinované s lycrou. Oblíbené Hiko SYMBIO v novém designu. To je perfektní volba pro potápění, šnorchlování, venkovní plavání či vodní sporty. Neoprenové triko SYMBIO s krátkým rukávem pro muže je komfortní a díky neoprenu příjemně hřejivé. Zároveň však vodním nadšencům dopřává i tenčí materiál – lycru v podpaží. Mužům tak umožňuje komfortní neomezený pohyb v podpaží například při pádlování na paddleboardu či kánoi.
Stylové pánské neoprenové triko Hiko SYMBIO s lycrovým materiálem si ihned zamilujete i díky krátkému rukávu. Vodní aktivity se díky triku s lycrou stanou ještě komfortnější.
Že je triko jedinečné dokazují i 3 materiálové vrstvy. V jednom jediném pánském tričku zajišťují teplo, pohodlí i neomezený pohyb.

Přední a zadní panely neoprenové trika jsou vyrobeny z 1,5 mm silného neoprenu, který pomáhá izolovat.
Na ramenou a pažích je 0,5 mm Neospan, který umožňuje ještě lepší pohyblivost při vašich oblíbených vodních sportech.
Lycrový materiál je použit na krčním límci a v podpaží. Jedná se o pružný flexibilní materiál vyznačující se svou prodyšností. Lycrový materiál má z vnitřní strany plyšovou vrstvu. Lycra nedráždí kůži a odpařuje pot díky dobré absorbci.

Pánské neoprenové triko do vody s krátkým rukávem a lycrou se tak stává ideální kombinací s důrazem na komfort, volnost pohybu a prodyšnost. Oblíbené pánské neoprenové triko na vodu Hiko SYMBIO je vyráběno v novém modelu s tmavšími barvami.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Hiko


Top