HMS Fitness rukavice RST04 bílé

Výjimečný kus HMS Fitness rukavice RST04 bílé originál od výrobce HMS snadno můžete sehnat u nás nyní za výhodnou cenu! V akci od 245 Kč
Cena: 245 Kč

Chcete trénovat bezpečně a pohodlně? Vyzkoušejte tréninkové rukavice RST04 od společnosti HMS, které byly speciálně navrženy pro silové a kondiční sporty.

Zabraňují vzniku otlaků a odřenin

Tréninkové rukavice HMS RST04 jsou vyrobeny z kůže, která je trvanlivá a odolná proti oděru. Kůže chrání ruce před otlaky a odřeninami, které mohou vzniknout při úchopu závaží, činek, hrazdy nebo jiného vybavení. Kůže je také měkká a příjemná na dotek, což zvyšuje pohodlí.

Chrání před zraněním

Tréninkové rukavice HMS RST04 mají speciální manžetu, která stabilizuje zápěstí a zabraňuje jeho zkroucení nebo natažení. Manžeta je nastavitelná a přizpůsobí se individuálnímu obvodu zápěstí. Díky tomu jsou rukavice bezpečné a neomezují v pohybu.

Pohodlí při tréninku

HMS RST04 mají na vnitřní straně ukrytou silikonovou vložku, která pomáhá zvýšit jistotu úchopu. Rukavice jsou na hřbetu vybaveny síťovinou, která zajišťuje dostatečné odvětrávání ruky a ta se pak méně potí.

Tréninkové rukavice RST04 jsou produktem, který uspokojí potřeby každého sportovce. Rukavice jsou nejen funkční, ale také stylové a jsou k dispozici ve dvou barvách.

Parametry:

  • Materiál: kůže, mesh, silikon
  • Dlouhá a široká manžeta kolem zápěstí

Upozornění:

  • Třída: H, není určeno ke komerčnímu použití
  • Záruka: 24 měsíců

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce HMS


Top