HMS Masážní hula hoop Home FH03 se závažím a počítadlem fialovo-černá

Tento velmi žádaný kus HMS Masážní hula hoop Home FH03 se závažím a počítadlem fialovo-černá originál od výrobce HMS snadno můžete pořídit nyní opravdu levně! Akční cena od 642 Kč
Cena: 642 Kč

FH03 je hula hop obruč s nastavitelnou délkou, masážními výstupky a rotujícím závažím. Funkce obruče FH03 je velice jednoduchá. Konstrukce se skládá z 18-ti stejných dílů které se do sebe skládají. Aby šla obruč uzavřít, tak je potřeba použít nejméně 14 kusů. Model FH03 je vhodný pro obvod pasu od 63-ti do 88-mi centimetrů. Jednotlivé díly v sobě skrývají kolejnici, do které se před uzavřením zasune kotva, která je osazena čtyřmi kolečky s kuličkovými ložisky. Ke kotvě je, pomocí délkově nastavitelného provázku, připojeno závaží o hmotnosti 320 gramů. Provázek lze nastavit na délku 15 až 30 centimetrů, změnou délky provázku se nastavuje výsledná odstředivá síla závaží – čím delší provázek, tím „těžší“ bude závaží.

Délka obruče se nastaví podle obvodu pasu tak, aby byla dostatečně volná, ale zároveň aby nepadala přes boky. Po nastavení délky se obruč uzavře. Závaží se následně „vrhne“ směrem, do kterého budeme kroutit boky a začneme trénink. Obruč FH03 je z vnitřní strany opatřena masážními výstupky, které tlumí vibrace od pohybující se kotvy a zároveň příjemně masírují oblast pasu. Intensitu tréninku ovlivňuje rychlost, jakou kroutíme boky.

Displej počítadla, umístěný v jednom dílu obruče, zobrazuje počet obkroužení obruče kotvou.

Pravidelné používání FH03 dokáže zeštíhlit břicho a pas, kroucení boky redukuje tukové tkáně stehen a hýždí. 30 minut tréninku dokáže nahradit až hodinu plavání a nebo 3 hodiny běhu.

Jednotlivé díly obruče jsou vyrobeny z kvalitního PVC a ABS.

Parametry:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
  • Počet dílů obruče: 18
  • Pro obvod pasu: 63 – 88 cm
  • Hmotnost závaží: 320 g
  • Délka provázku závaží: 15 – 30 cm

Upozornění:

  • Není určeno pro komerční použití
  • Certifikát, norma:

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce HMS


Top