Husky Drafy

Zlevněný kus Husky Drafy od top značky HUSKY snadno seženete zde teď ve slevě. Aktuálně v akci za 5192 Kč
Cena: 5192 Kč

Péřový spacák Drafy -20 °C se hodí i do extrémních podmínek a je ideální volbou pro milovníky outdoorových aktivit, kteří chtějí nocovat v teple a pohodlí. Pokud ti nevyhovuje spacák typu mumie, užij si pohodlí tohoto péřového spacího pytle v klasickém dekovém střihu, který je možné zcela rozepnout a rozložit na přikrývku. Výhody: Kvalitní výplň z kachního peří pro vynikající tepelný komfort. Vysokou odolnost, pohodlí a izolační vlastnosti zaručí špičkové materiály na vnitřní i vnější straně. Spacák lze zcela rozepnout a použít jako přikrývku. Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky. Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci. Komfortní výbavu doplňují vnější a vnitřní kapsa na drobnosti.

Náplň kachní peří 750g, 90/10- 700cuin
Konstrukce komorová
Vnitřní materiál 30D 350T Nylon
Vnější materiál 30D 350T Nylon
Příslušenství kompresní obal, skladovací vak, poutka pro skladování, protiskluzové pásy
Hmotnost 1460 g
Doporučená maximální výška osoby 195 cm
Rozměr sbalený 39 x 23 cm
Rozměr 85 x 220 cm

NÁPLŇ: Kachní peří 750 g – 90/10, 700 cuin

Kachní peří 750 g (prachové peří/ drobná pírka – 90/10, plnivost – 700 cuin)

Kachnípeří patří v současné době mezi vůbec nejkvalitnější přírodní vyplňovací materiály. Jeho silnou stránkou jsou nadstandartní tepelně izolační vlastnosti, velmi nízká hmotnost a dobrá stlačitelnost náplně, která zajišťuje malý objem. To vše při zachování dlouhé životnosti. Pro tyto své přednosti splňuje vysoké nároky, které jsou kladeny zejména na zimní expediční spací pytle.
U péřových spacích pytlů je smícháno prachové peří s drobnými pírky. Prachové peří plní funkci izolační a drobná pírka zaručují tzv. LOFT efekt neboli nadýchatelnost. V případě peří se uvádí ještě jednotka cuin, která určuje maximální schopnost peří vyplnit objem. Čím vyšší je tato hodnota, tím je plnivost lepší.

VNITŘNÍ MATERIÁL: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top