Intex Nafukovací postel 64126 QUEEN ESSENTIAL REST 152x203x46 cm

Ve slevě výrobek Intex Nafukovací postel 64126 QUEEN ESSENTIAL REST 152x203x46 cm od společnosti Intex můžete sehnat tady teď právě za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1590 Kč
Cena: 1590 Kč

Model Queen Size, se právem řadí mezi top produkty v oblasti nafukovacích lůžek a postelí. Poskytuje skvělý komfort, který snadno předčí i většinu běžných postelí. Promyšlená konstrukce a užití pouze těch nejmodernějších materiálů zajišťují velkou spolehlivost a trvanlivost, nemluvě o aplikaci na dotek příjemných materiálů, díky kterým prakticky nepoznáte, že spíte na nafukovací matraci. Zdravý a bezpečný spánek zajišťuje technologie multi-komorového rozdělení vzduchového jádra. Díky této technologii celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou více komorové konstrukce, je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu.

O zdravý spánek se také stará patentovaná technologie „Fiber-Tech®“ poskytující výtečnou oporu unaveným zádům a zabraňuje nepříjemnému strnutí svalů. Fiber-Tech® zároveň slouží jako výztuž pro celou nafukovací postel a právě díky ní je postel Intex Twin Size bezkonkurenčně stabilní a má dlouhou životnost i při aktivním užívání.

Queen Size je dodávána se zabudovanou vzduchovou pumpou, která Vaši postel nafoukne za pouze 4 minuty!

Technický popis:
– Výrobce: Intex
– Rozměry: 152x203x46 cm
– Materiál: vinyl
– Nosnost: 272 kg
– Technologie: Fiber-Tech®
– Doba nafukování: 4 minuty
– Zabudovaná el. vzduchová pumpa 220V AC
– Váha: 7,5 kg

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Intex


Top