Jurek Tramp 3.5

Neodolatelný produkt Jurek Tramp 3.5 s osvědčenou značkou Jurek jednoduše naleznete právě skutečně výhodně. V akci od 5670 Kč
Cena: 5670 Kč

Je jednovchodový dvouplášťový „kopulovitý“ stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro běžnou turistiku a pobyt v přírodě. Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem.
Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří předsíň, která umožňuje jak vaření, tak uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou na užších stranách dva větrací vikýře.
Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu.

• Podlážka Polyesterová tkanina s polyuretanovými nepropustnými nátěry / vodní sloupec 10 000 mm
• Tropiko Polyesterová tkanina s polyuretanovými nepropustnými nátěry / vodní sloupec 3 000 mm
• Vnitřní stan Polyesterová prodyšná RIPSTOP tkanina s hydrofobní úpravou • Kolíky Duralové jehly průměr 6 mm
• Zdrhovadla Spirálové zipy č.5 (vnitřní stan) a č.8 (tropiko) • Konstrukce Duralové pruty 7001-T6
• Spojení prutů Svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm (uvnitř konstrukce)

Kompletní výrobek obsahuje:
vnitřní stan a tropiko
kolík stanový: 14 ks
dlouhý duralový prut Ø 9,5 mm: 2 ks
duralová vzpěra předsíně Ø 9,5 mm: 1 ks
kotvící šňůra dlouhá (2 m): 8 ks
obal na stan, konstrukci a kolíky
opravná sada (samolepící záplata a 12 cm duralová trubka)

Popis obrázku 4.

Popis: 1. Vzpěra předsíně podstatně zvyšuje stabilitu stanu. 2. Velká a prostorná předsíň, vhodná i k vaření. 3. Osvědčené kryté větrání. 4. Osvědčené zavěšení vnitřku pomocí šňůr a háčků usnadňuje a zrychluje stavbu.5. Spojené vzpěry mohou být použity u dvouvchodých modelů DUO jako nosný oblouk obou předsíní.

Další produkty z kategorie Stany

Další produkty od výrobce Jurek


Top