Kinesiologický tejp SUPER-PRO Kine-MAX Více barev

Tento designový výrobek Kinesiologický tejp SUPER-PRO Kine-MAX Více barev originál od značky KINEMAX získáte zde se slevou! Ceny od 189 Kč
Cena: 189 Kč

Kinesiologický tejp Super-Pro cotton Kinemax o velikosti 5 cm x 5 m

Páska s velmi vysokou adhezí
Více barev
Roztažitelná 140-160%
Prodyšná
Voděodolná
Rozměry: 5 cm x 5 m

Materiál: bavlna

Použití:

léčba sportovních úrazů
zmírnění bolesti
předcházení zranění
podpora svalů a kloubů
zvýšení výkonu
podpora krevního a lymfatického oběhu
regenerace

Je revolučním řešením v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie a ortopedie. Používá se při podpoře sportovních výkonů, prevenci a léčbě akutních i chronických onemocněních pohybového a kloubního aparátu, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podpoře reparačních procesů tkání. Ultra tenký, pružný a pevný Kine-MAX Tape je vyroben z vláken vyztužené 100% bavlny, která díky svým elastickým vlastnostem zaručuje zpětné smrštění tejpy zpět na svou původní délku a naopak brání roztažení tejpy do šířky.

Speciální mechanický systém tejpy je nastaven na elasticitu 140-160%, která je stejná jako u lidské pokožky. Díky speciální mřížkové vazbě, jež je výsledkem dlouholetého výzkumu, je Kine-MAX Tape prodyšný a voděodolný. Tato struktura umožňuje pohodlné použití tejpu 24 hodin denně. Jedinečnou adhezi zabezpečuje speciální lékařská pryskyřice, která poskytuje přilnavost až 10 dní.


Top