LivePro Viper posilovací tubus 12 kg

Levný výrobek LivePro Viper posilovací tubus 12 kg od top značky Livepro snadno seženete u nás právě za výhodnou cenu. Teď v akci 3980 Kč
Cena: 3980 Kč

Kanadský expert na fitness Michel Dalcourt, který trénoval mladé hokejisty si při své práci všiml, že chlapci kteří vyrůstali na farmě a byli nuceni volný čas trávit manuálními pracemi, jsou fyzicky na vyšší úrovni, než ti, kteří přišli z městského prostředí a trénovali v posilovnách tradičními cviky. Dalcourt tedy zkonstruoval posilovací náčiní, které je sice jednoduché, ale nabízí nepřeberné množství cviků, které vytvořilo most mezi pohybovou aktivitou a posilováním, které je neuvěřitelně účinné, vhodné pro začátečníky i vrcholové sportovce, a které získalo označení ViPR (Vitality – vitalita, Performance – výkon, Reconditioning – regenerace).

Obdobou náčiní ViPR je tréninkové nářadí LivePro Viper. Tento tubus na posilování nabízí 3 madla pro různé typy uchycení a je vyrobený z odolné lisované gumy. Posilovací tubus vám nabízí nepřeberné množství cviků pro posílení horní i dolní poloviny těla.

VIPER 12 kg:
– délka: 115 cm
– průměr: 17 cm
– 3 úchyty

Další produkty z kategorie Medicinbaly

Další produkty od výrobce Livepro


Top