Merco Houston turistický stan

Žádaný kus Merco Houston turistický stan od výrobce Merco snadno najdete na našich stránkách ve slevě! Nabídky od 690 Kč
Cena: 690 Kč

Lehký turistický stan Merco Houston využijete při stanování v kempu, pro letní turistiku nebo třeba pro táborové puťáky. Stan s klasickou konstrukcí ze skládacích 7 mm tyčí ze sklolaminátu sestavíte jednoduše. Po složení konstrukčních tyčí je protáhnete příslušnými otvory po vnějších hranách stanu a zasazením jejich konců do každého z rohů čtvercového půdorysu stanu je postavíte. Stan je sice vyroben jako jednoplášťový, ale použité materiály s voděodolným zátěrem umožňují dvěma lidem strávit pokojnou noc i při nestabilním počasí. Vnější rozměry jednovrstvého stanu jsou 200 x 150 x 95 cm, jeho vnitřní rozměry jsou potom 190 x 130 x 95 cm, je proto uzpůsobený pro dvě osoby. Turistický stan Houston má z polyesteru vyrobenou podlahu (210D Oxford) i svrchní kopuli (190T). Konstrukce ze sklolaminátových jednodílných tyčí je 7 mm silná. Celková hmotnost stanu je 1,12 kg a ve složeném stavu má rozměry 60 x 10 x 10 cm. Do turistického stanu Merco Houston se během chvíle schováte při nadcházející letní bouřce i večer po celodenním putování přírodou.

Upozornění: Turistický stan Merco Houston je dostupný v několika barevných kombinacích. Při vytváření objednávky uveďte do poznámky požadovanou barvu stanu.

Houston:
– Jednoplášťová konstrukce
– Snímatelný svrchní kryt
– Vnější rozměry: 200 x 150 x 95 cm
– Vnitřní rozměry: 190 x 130 x 95 cm
– Rozměry balení: 60 x 10 x 10 cm
– Hmotnost: 1,12 kg
– Materiál podlážky: 210D Oxford
– Materiál kopule: jednovrstvý polyester 190T
– Materiál konstrukce: 7 mm sklolaminát
– Příslušenství: 4 ocelové kolíky, úložný vak

Další produkty z kategorie Stany

Další produkty od výrobce Merco


Top