Merco Instinct ricochet set (2x raketa + 3x míček)

Kvalitní a žádaný kus Merco Instinct ricochet set (2x raketa + 3x míček) od výrobce Merco jednoduše můžete najít u nás skutečně výhodně. Ceny již od 2559 Kč
Cena: 2559 Kč

Ricochet set, který obsahuje 2 rakety na ricochet Merco Instinct a 3 ricochetové míče H2PRO. Nákupem zvýhodněného setu ušetříte více než 300 ,- Kč. Profesionální ricochetová raketa, vyrobená ze 100% Hi-modulus grafitu. Vypletená velmi kvalitním výpletem. Tyto ricochetové rakety dodáváme včetně thermo-obalu na celou raketu (s ramenním popruhem). Výborný poměr cena / výkon.

• délka: 535mm
• hmotnost: 135g (s výpletem)
• materiál: Hi-Modulus Graphite
• obal v ceně: termo na celou raketu
• vypletená raketa: Merco SyntGut
• vzor výpletu: 14×14

Míče:

Červený míček se odráží nejvíc, je vhodný pro začínající hráče. Výběrem míčku s větší skákavostí budete mít více času na odehrání míče a tím se Vám prodlouží i doba jednotlivých výměn.

Fialový míček má o 10% větší odskok oproti šedému míči, je vhodný pro sportovně rekreační hru nebo jako tréninkový míč. Při teplotě na kurtech do 20°C je vhodný i jako soutěžní míč.

Šedý míček : Oficiení míč IRF (evropské ricochetové asociace), jediný používaný v soutěži ČRA Výběr míčku je důležitý pro hru. Pokud máte krátké výměny a špatný pocit ze hry, zvolte míček s vyšší skákavostí, tím budete mít více času na odehrání míče. S rostoucí délkou jednotlivých výměn budete mít i větší radost ze hry.

Míčky zasíláme v kombinaci, kterou máme právě skladem. V případě, že si přejete konkrétní kombinaci, napište nám do poznámky.

Ricochet:
Ricochet je raketový sport velice podobný squashi, nabízí však mnohem širší spektrum úderů, kurt je menší, s nižším stropem, o který se také hraje. Rakety jsou kratší a lehčí. Stejně tak míčky jsou lehčí. Kurty pro tento sport jsou velice moderní, doplněné o automatické elektronické hlídání autu a počítání skóre.

Výhodou ricochetu je, že jej můžete hrát v průběhu celého roku ve více než 70 centrech po celé ČR. Hra je velmi intuitivní, hrát ji můžou jak začátečníci, tak pokročilí. Ricochet se také hraje na profesionální úrovni.

Rakety českého výrobce MERCO ke hře doporučuje i Česká asociace ricochetu.

Další produkty z kategorie Squashové rakety

Další produkty od výrobce Merco


Top