Michael Phelps Plavecké brýle NINJA BLUE titanově zrcadlová skla

Kvalitní a velmi žádaný kus Michael Phelps Plavecké brýle NINJA BLUE titanově zrcadlová skla od známého výrobce Michael Phelps snadno najdete nyní opravdu levně! Cena od 1910 Kč
Cena: 1910 Kč

Závodní plavecké brýle s modrým titanově zrcadlovým zorníkem Michael Phelps jsou ideální volbou pro venkovní plavání za jasného počasí. Titanově zrcadlová skla chrání váš zrak během plavání na otevřené vodě. Plavecké brýle Michael Phelps NINJA disponují jednorázovým systémem Race Fit, což umožňuje pečlivé nastavení plaveckých brýlí přesně dle potřeb plavce. Plavecké brýle Michael Phelps NINJA jsou vhodné pro sportovní i rekreační plavce. Tréninkové brýle s titanovým zorníkem umožňují zorný úhel o 180 stupních. Plavecké brýle mají zakřivené čočky, díky čemuž závodní plavecké brýle umožňují periferní vidění. Plavecké brýle kombinují vylepšenou patentovanou technologii rámečku Exo-Core™ 2.0 a hydrodynamický nízkoprofilový design, výsledkem jsou doposud nejlehčí závodní brýle, které vám poskytnou výhodu před ostatními plavci. Další výhodou je lícnice, kde je využita nejnovější technologie Advanced Fit (AFT), která zajistí, že vám brýle nejen skvěle padnou, ale budou i pohodlné k nošení.

Sytém upínání pásku Race Fit, který zahrnuje nízkoprofilový dvoudílný pásek z kvalitního silikonu.
Technologie zakřivených zorníků pro rozšířené zorné pole umožňuje plavci sledovat stěny a závodníky bez nutnosti měnit polohu hlavy.
Využívá technologii Exo-Core 2.0, která kombinuje dva materiály pro optimální výkon – lícnice ze Softerilu, která zajistí těsnost a nízkoprofilový design a polotuhý exoskeleton pro zvýšení strukturální pevnosti a stability brýlí.
Lícnice ze Softerilu je velmi pohodlná a zaručuje vodotěsnost.
Zorníky z Plexisolu jsou opatřeny ochranou proti zamlžování.
Nabízí 4 ergonomické a snadno vyměnitelné nosní můstky pro optimální přizpůsobení.

Schváleno Mezinárodní plaveckou federací FINA.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Michael Phelps


Top