Mutant Glutamine 300g

Tento zlevněný produkt Mutant Glutamine 300g od výrobce Mutant / PVL jednoduše naleznete tady nyní za výhodnou cenu! Akční ceny od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Mutant Glutamine – fermentovaný L-glutamin z Japonska, který je mikronizovaný kvůli lepší rozpustnosti. Glutamin je aminokyselina běžně v těle vyskytující se v hojném množství. Pokud se ale pustíte do silovýho či vytrvalostních tréninků, jeho hladině se rapidně snižuje. Navíc podporuje imunitní a trávicí systém po fyzické zátěži.

Mutant exkluzivně používá pouze fermentovaný L-glutamin z Japonska, který je mikronizovaný kvůli lepší rozpustnosti a příjmu svaly, a to v souladu se standardy pro bezpečnost a čistotu USP (United States Pharmacopeia).

V bodech:

  • 100% čistý glutamin
  • fermentovaný
  • mikronizovaný pro rychlejší absorpci ve svalech

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte v shakeru 1 dávku (1 odměrka 5 g) s 230 ml studené vody, proteinového nápoje nebo jakéhokoliv oblíbeného nápoje. Promíchejte 5 – 10 sekund a můžete konzumovat.

Upozornění: Vhodné pro sportovce.Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměly být používány jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní.

Nutriční hodnoty Mutant Glutamine 300g:

ve 100g v porci 5g
Mikronizovaný L-glutamin 100 g 5 g

Složení:

100% L-glutamin, mikronizovaný, fermentovaný (USP kvalita).

Alergeny:

Obsahuje méně než 10 ppm siřičitanů. Vyrobeno v zařízení zpracovávající suroviny z mléka, sóji, pšenice, vejce, arašídů, ořechů a korýšů.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Mutant / PVL


Top