Nero Tribulus 270 kapslí

Tento kvalitní kus Nero Tribulus 270 kapslí od známé značky Nero snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nabídky již od 599 Kč
Cena: 599 Kč

Vyzkoušejte 3 měsíční kůru s oblíbenými výtažky plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního), která je klíčem k vaší vitalitě a životní síle, ať už jste muž nebo žena. Kůru jsme pro vás nastavili tak, abyste nejlépe pocítili hlavní účinky Tribulusu, které zahrnují péči o činnost svalů, hormonální aktivitu, pohlavní orgány, imunitu i kardiovaskulární systém.

Benefity této rostliny jsou oceňovány již po staletí a proto je nejen ve fitness komunitě je tento typ doplňku velmi populární. Náš Tribulus má navíc extrémně vysoký obsahem saponinů až 90%. To násobí výše uvedené účinky na maximum a proto rozhodně stojí za vyzkoušení

Budeme rádi, když se s námi podělíte o to, jak vám náš Tribulus pomáhá v každodenním životě.

Tribulus Terrestris je rostlina, jejíž extrakt je používán jako doplněk stravy. Zde jsou některé z možných účelů používání Tribulus Terrestris:

  • Síla, výkon, vytrvalost – Pokud hledáte něco na zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti, nehledejte už nic jiného. Síla, výkon a vytrvalost jsou jen začátkem toho, co zažijete s tímto přípravkem.
  • Prémiové složení – Nero Tribulus Terrestris obsahuje vysoce silný rostlinný extrakt pro lepší výsledky než jiné „maximálně silné“ produkty.
  • Překvapivé výsledky – Navrženo pro zvýšení výkonu v posilovně, doma i mimo ni. Ideální pro každodenní sportovce, cílevědomé sportovce, powerliftery nebo tvrdě pracující otce. Připravte se na lepší výkon a očekávejte výsledky.
  • Získejte více a dosáhněte více – Díky vysoké účinnosti saponinů může tento extrakt zvýšit vaši vitalitu, sebevědomí a úspěch. Ať už chcete zlepšit svůj výkon nebo se jen celkově cítit lépe, Tribulus je skvělou volbou.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Extrakt Tribulus Terrestris (90 % celkových steroidních saponinů), pomocné tabletovací látky: kukuřičná vláknina, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý

DÁVKOVÁNÍ:

Maximální doporučená denní dávka je 1 tableta. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti, v těhotenství, při kojení, při vysokém krevním tlaku a kardiovaskulárních onemocněních, při alergických reakcích na některou z použitých surovin. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Tribulus Terrestris 500 mg

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Nero


Top