Nero Tribulus 90 kapslí

Tento oblíbený produkt Nero Tribulus 90 kapslí od kvalitní značky Nero seženete zrovna ve slevě. Teď v akci 199 Kč
Cena: 199 Kč

Vyzkoušejte 3 měsíční kůru s oblíbenými výtažky plodů Tribulu terrestris (kotvičníku zemního), která je klíčem k vaší vitalitě a životní síle, ať už jste muž nebo žena. Kůru jsme pro vás nastavili tak, abyste nejlépe pocítili hlavní účinky Tribulusu, které zahrnují péči o činnost svalů, hormonální aktivitu, pohlavní orgány, imunitu i kardiovaskulární systém.

Benefity této rostliny jsou oceňovány již po staletí a proto je nejen ve fitness komunitě je tento typ doplňku velmi populární. Náš Tribulus má navíc extrémně vysoký obsahem saponinů až 90%. To násobí výše uvedené účinky na maximum a proto rozhodně stojí za vyzkoušení

Budeme rádi, když se s námi podělíte o to, jak vám náš Tribulus pomáhá v každodenním životě.

Tribulus Terrestris je rostlina, jejíž extrakt je používán jako doplněk stravy. Zde jsou některé z možných účelů používání Tribulus Terrestris:

  • Síla, výkon, vytrvalost – Pokud hledáte něco na zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti, nehledejte už nic jiného. Síla, výkon a vytrvalost jsou jen začátkem toho, co zažijete s tímto přípravkem.
  • Prémiové složení – Nero Tribulus Terrestris obsahuje vysoce silný rostlinný extrakt pro lepší výsledky než jiné „maximálně silné“ produkty.
  • Překvapivé výsledky – Navrženo pro zvýšení výkonu v posilovně, doma i mimo ni. Ideální pro každodenní sportovce, cílevědomé sportovce, powerliftery nebo tvrdě pracující otce. Připravte se na lepší výkon a očekávejte výsledky.
  • Získejte více a dosáhněte více – Díky vysoké účinnosti saponinů může tento extrakt zvýšit vaši vitalitu, sebevědomí a úspěch. Ať už chcete zlepšit svůj výkon nebo se jen celkově cítit lépe, Tribulus je skvělou volbou.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Extrakt Tribulus Terrestris (90 % celkových steroidních saponinů), pomocné tabletovací látky: kukuřičná vláknina, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý

DÁVKOVÁNÍ:

Maximální doporučená denní dávka je 1 tableta. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

UPOZORNĚNÍ

Není určeno pro děti, v těhotenství, při kojení, při vysokém krevním tlaku a kardiovaskulárních onemocněních, při alergických reakcích na některou z použitých surovin. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Tribulus Terrestris 500 mg

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Nero


Top