Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí

Nejprodávanější výrobek Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí originál od výrobce Nutrex jednoduše můžete sehnat právě skutečně levně. Teď za akční cenu 626 Kč
Cena: 626 Kč

Anabol Hardcore od Nutrex je kvalitní testosteron booster s nadupaným složením! Aktivujte s Anabol Hardcore skutečný anabolismus pro větší, silnější a tvrdší svaly. Hluboký anabolický účinek, který pomáhá spouštět syntézu svalových bílkovin. Svaly s extra tvrdostí, které chcete mít!

  • anabolický aktivátor
  • hustota a tvrdost
  • síla a růst

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 kapsli ráno a 1 večer. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte každý den v cyklech. Navrhovaná délka cyklu je 12 týdnů a následuje 4 týdny přestávka.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte nějaké léky, před užitím se poraďte s lékařem.

Nutriční hodnoty Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí:

1 kapsle
Anabol Hardcore anabolický aktivátor 150,2 mg
Dicyklopentanón
6-Keto-Disogenín Acetát
6-Keto-Disogenín Propionát
6-Keto-Disogenín Cypionate
6-Keto-Disogenín dekanoát
Hecogenín Acetát

Ostatní složení:

Glycerin, rostlinná celulóza, čištěná voda, oxid křemičitý.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Nutrex


Top