One Life Svalová pumpa Valhalla by @josefkveton 400g

Zlevněný kus One Life Svalová pumpa Valhalla by @josefkveton 400g od výrobce One Life můžete pořídit tady se slevou! Akční cena od 750 Kč
Cena: 750 Kč

Svalová pumpa Valhalla by @josefkveton od One Life zlepšuje průtok krve do svalů, zvyšuje energetickou výdrž při cvičení a zrychluje regeneraci po cvičení. Nejsilnější produkt, který máme, tě doslova nakopne! Ujíždíš na vysoko-intenzivním cvičení? Valhalla zlepšuje průtok krve do svalů, zvyšuje energetickou výdrž při cvičení a zrychluje regeneraci po cvičení. Opravdový elixír nad elixíry! Zatoč se špatnou náladou, nesoustředěností i únavou, a navíc hydratuj metabolismus. Tvoje srdce ti za to poděkuje.

Tenhle vychytaný doplněk stravy je nadupaný všemi důležitými hodnotami, které ti dopřejí lepší celkový zážitek z pohybu. Valhallu přinášíme ve svěží šťavnaté příchuti Sicilský pomeranč, která tě postrčí k pořádným výzvám! Valhalla a historie Víc, než jen další fitness produkt! Josef Květoň, někdejší šampion v kulturistice, se celý život věnoval nejen vylepšení svého těla, ale také práci s psychikou. Vytvořil dokonale působivou esenci jménem Valhalla, která nemá být pouze svalovou pumpou, ale také elixírem na odvahu, sílu a vytrvalost vikingských válečníků.

Josef věřil, že každý, kdo má odvahu bojovat proti svým vlastním démonům a neúnavně usilovat o své cíle, si zaslouží místo ve svatyni bojovníků – tzv. Valhalle, síni padlých. Tento doplněk stravy je vytvořen z prémiových ingrediencí vybraných samotným Josefem a jeho týmem odborníků na výživu, aby poskytl podporu při každém tréninku. Valhalla je pocta všem, kdo se nebojí vstoupit do bitvy za lepší já.

Doporučené dávkování One Life Svalová pumpa Valhalla by @josefkveton:

  • Rozmíchejte obsah sáčku v 300ml vody a vypijte 30 minut před tréninkem.

Upozornění: Doplněk stravy se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Nutriční hodnoty One Life Svalová pumpa Valhalla by @josefkveton 400g – Červený pomeranč:

ve 100g ve 25,11g
L-Citrulline DL-Malate 2:1 25,8 g 6,5 g
Beta-Alanine 15,9 g 4 g
Taurine 7,9 g 2 g
L-ARGININE BASE 6,7 g 1,7 g
L-Tyrosine vegan 3,9 g 1 g
Choline Bitartrate 3,9 g 1 g
Inosine 3,9 g 1 g
Sůl 3,9 g 1 g
L-Ornithin 3,9 g 1 g
Zelený čaj extrakt 995 mg 250 mg
Kofein 796 mg 200 mg
L-DMAE bitartrát 215 mg 54 mg
Černý pepř extrakt 79,6 mg 20 mg
Synephrine 40 mg 10 mg

Složení:

Pomeranč: L-Citrulline DL-Malate 2:1, Beta-Alanine, Taurine, kyselina citronová, L-Arginine base, aroma, L-Tyrosine vegan, Choline Bitartrate (40,3% Choline), Inosine, kamenná sůl, L-Ornithin, barvivo: beta caroten, protispékavá látka Oxid křemičitý, extrakt ze zeleného čaje (50% polyphenolů, 8% kofeinu, 30% katechinů, 15% EGCG), bezvodný kofein, sladidlo: sukraloza, L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol), extrakt z černého pepře (95% Piperinů), Synephrine 95%.

Alergeny:

Neobsahuje.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce One Life


Top