Ostrovit BCAA advanced 450g

Levný produkt Ostrovit BCAA advanced 450g od populární značky OstroVit snadno seženete u nás se slevou. Nabídka již od 410 Kč
Cena: 410 Kč

OstroVit BCAAdvanced 450 g je vysoce kvalitní práškový doplněk stravy dostupný ve čtyřech lahodných ovocných příchutích. Receptura je komplexní kombinací větvených aminokyselin BCAA s citrulinem, minerály a vitaminem B6. Byl vyvinut z nejkvalitnějších surovin pro všechny fyzicky aktivní lidi, kteří potřebují správně podpořit svůj každodenní jídelníček mimo jiné aminokyselinami, elektrolyty a citrulinem.

 • vícesložkové, vysoce kvalitní složení
 • 7000 mg aminokyselin BCAA a 1000 mg elektrolytů na porci
 • lahodné, ovocné příchutě a snadná aplikace – ideální pro ty, kteří se vyhýbají suplementaci ve formě tablet
 • Aminokyseliny a elektrolyty ve stravě sportovců
 • Jsou to nesmírně důležité živiny. Při jakékoli intenzivní fyzické námaze je naše tělo vystaveno přirozenému úbytku aminokyselin a elektrolytů, což má zase přímý dopad na práci a výkon našich svalů. Aminokyseliny podporují proces tvorby energie
 • nezbytné pro naše svaly a zabraňují ztrátě bílkovin, které jsou jejich stavebním kamenem. Elektrolyty jsou na druhé straně z velké části zodpovědné za hydrataci a udržování rovnováhy voda-elektrolyt v našich buňkách. Při zvýšené fyzické aktivitě
 • se nároky na tyto živiny zvyšují a ne vždy je možné zajistit dostatečné množství potravou. V takových případech stojí za zvážení další suplementace, umožňující zejména sportovcům doplnit jejich každodenní stravu o esenciální aminokyseliny a minerály.

Zjistěte, které účinné látky náš doplněk stravy OstroVit BCAAdvanced 450 g obsahuje:

 • Hořčík – nezbytný minerál v naší stravě, zodpovědný mimo jiné za udržování rovnováhy elektrolytů a normálního energetického metabolismu. Kromě toho se podílí na procesu dělení buněk a podporuje činnost nervového systému, což mu umožňuje udržovat normální psychické funkce. Jeho správný přísun ve stravě nás chrání před pocity únavy a vyčerpání a má velký vliv na činnost našich svalů.
 • Draslík – vedle hořčíku podporuje rovnováhu elektrolytů v těle. Udržuje dostatečný svalový tonus. Dokáže ovládat objem vody v těle a regulovat tlak. Má vliv na činnost nervové soustavy.
 • Chlorid sodný – je základní složkou naší stravy, zodpovědný mimo jiné za udržování rovnováhy elektrolytů a dostatečné hydratace našich buněk.
 • Vitamin B6 – podporuje normální činnost nervové soustavy a udržení správných psychických funkcí. Přispívá k regulaci hormonální aktivity. Navíc se podílí na správném energetickém metabolismu.
 • L-citrulin – ve formě L-citrulin malátu – je organická chemická sloučenina, která patří do skupiny nebílkovinných aminokyselin. Citrulin je aminokyselina, která se účastní cyklu močoviny spolu s L-argininem a L-ornitinem. Jeho působení je založeno především na zvýšení syntézy ATP, vazodilataci a rychlejším odstranění kyseliny mléčné a amoniaku. Z tohoto důvodu je suplementace určena především fyzicky aktivním lidem, kterým jde o podporu tréninkové vytrvalosti a podporu potréninkové regenerace.
 • Aminokyseliny BCAA – Branched Chains Amino Acids – jsou větvené aminokyseliny: leucin, valin a isoleucin. Tyto sloučeniny jsou tak pojmenovány kvůli prodlouženému postrannímu řetězci v jejich chemické struktuře. Patří do skupiny esenciálních aminokyselin, tedy aminokyselin, které jsou nezbytné v naší stravě, jelikož si je naše tělo nedokáže samo vyrobit. Jsou nedílnou součástí syntézy většiny bílkovin a více než 30 % našich svalů tvoří BCAA.
 • L-Glutamin – je organická chemická sloučenina ze skupiny endogenních aminokyselin. Má mnoho biologických funkcí, jako je transportér dusíku, který působí jako prekurzor pro syntézu glutathionu nebo nukleotidů. Je jedním ze substrátů v procesu glukoneogeneze.

SLOŽENÍ:

obsahuje: viz. tabulka parametrů

DÁVKOVÁNÍ:

Jednu dávku přípravku 15 g (2 odměrky) rozpusťte ve 200 ml vody. V tréninkové dny užívejte jednu dávku denně před nebo po tréninku. V netréninkové dny si vezměte jednu porci po probuzení.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Vitamíny a minerály zelené jablko

ve 100 g v 1 dávce 15 g
Vitamín B6 – pyridoxin 9,33 mg (666%*) 1,4 mg (100%*)
Draslík 2000 mg (100%*) 300 mg (15%*)
Hořčík 1133,33 mg (302%*) 170 mg (45%*)
Sodík 1400 mg 210 mg
Chlorid 2133,33 mg 320 mg

Aminokyselinové spektrum zelené jablko

ve 100 g v 1 dávce 15 g
L-Glutamin 16666,67 mg 2500 mg
L-Isoleucin 11666,67 mg 1750 mg
L-Leucin 23333,33 mg 3500 mg
L-Valin 11666,67 mg 1750 mg

Ostatní a speciální doplňky zelené jablko

ve 100 g v 1 dávce 15 g
L-Citrulline malát 6666,67 mg 1000 mg

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce OstroVit


Top