Ostrovit Fibwell 240g

Výjimečný kus Ostrovit Fibwell 240g od výrobce OstroVit jednoduše můžete pořídit tady nyní ve výprodejové akci! V akci od 104 Kč
Cena: 104 Kč

Kombinace hned několika druhů rostlinné vlákniny – ovesné, z arónie, jablka, kakaa a černého rybízu. Veganský doplněk stravy se skvěle hodí do pokrmů.

Obsažené vlákniny:

  • Ovesná vláknina se získává z přírodních ovesných vláken. Má přirozenou obilnou chuť. Díky vysokému obsahu betaglukanů účinně snižuje hladinu cholesterolu a také podporuje trávicí systém.
  • Vláknina z aronie se získává ze sušených výlisků arónie, je bohatá na mnoho cenných živin. Poskytuje pocit sytosti a zabraňuje zácpě.
  • Jablečná vláknina se získává z přírodních, speciálně vybraných jablečných vláken. Je nerozpustná ve vodě a při kontaktu s tekutinou rychle bobtná, což má za následek rychlý pocit sytosti.
  • Kakaová vláknina je extrahovaná z přírodních kakaových vláken, má bohaté nutriční vlastnosti. Stejně jako její další předchůdci má velmi pozitivní vliv na trávicí systém.
  • Vláknina černého rybízu se získává ze sušených výlisků černého rybízu. Snadno absorbuje vodu a je velmi účinná. Je nepostradatelná při hubnutí, dokonale zasytí a účinně snižuje pocit hladu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Ovesná vláknina (obsahující lepek), vláknina z aronie, jablečná vláknina, kakaová vláknina, vláknina z černého rybízu, protispékavá látka: oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 1 odměrku vlákniny ve 100-150 ml vody nebo džusu. Opláchněte další sklenicí vody. Produkt lze také přidat do ovesných vloček, smoothies nebo jogurtu. Užívejte dvakrát denně, 30 minut před jídlem.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g
Energetická hodnota 971 kJ (12%*)
Energetická hodnota 237 kCal (12%*)
Bílkoviny – proteiny 8 g (16%*)
Sacharidy – uhlohydráty 12 g (5%*)
z toho cukry 7,2 g (8%*)
Tuky 3 g (4%*)
z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g (4%*)
Vláknina 65 g
Sůl 0,2 g (3%*)

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g
Jablečná vláknina 20 mg
Vláknina z Arónie 20 mg
Kakaová vláknina 20 mg
Ovesná vláknina 20 mg
Vláknina černého rybízu 18,99 mg

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top