Ostrovit Fibwell VEGE 150 kapslí

Tento akční kus Ostrovit Fibwell VEGE 150 kapslí značky OstroVit naleznete zrovna v akci. Nabídka již od 139 Kč
Cena: 139 Kč

OstroVit Fibwell® VEGE je komplexní doplněk stravy, který obsahuje pět druhů vlákniny – ovesnou vlákninu, arónii, jablko, kakao a vlákninu z černého rybízu. Jde o veganský přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, vytvořený pro uvědomělé spotřebitele, kterým záleží na hodnotném doplňku stravy.

Komplexní zdroj vlákniny – Doplněk stravy obsahuje ovesnou vlákninu, kakaovou vlákninu, dále vlákninu z aronie a jablek a vlákninu z černého rybízu.

Vhodné pro vegetariány a vegany – Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.

1 porce = 5 kapslí.

Účinnost- Balení produktu obsahuje 30 porcí přípravku.

Pohodlná forma – Přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí zajišťuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy.

OstroVit Fibwell® VEGE – komplexní zdroj vlákniny

Dietní vláknina, také nazývaná dietní vláknina, je směs látek rostlinného původu, které jsou polysacharidové a nepolysacharidové povahy. Jedná se o sloučeniny, které nejsou tráveny ani absorbovány v lidském gastrointestinálním traktu, a proto se často označují jako reziduální látky. Existují dvě frakce vlákniny – rozpustná vláknina a nerozpustná vláknina, které se běžně vyskytují v potravinách, včetně ovesných vloček, otrub, ořechů a suchých luštěninových semen.

OstroVit Fibwell® VEGE je produkt, který obsahuje pět druhů vlákniny

Ovesná vláknina – získává se z přírodních ovesných vláken. Je to sloučenina, která se vyznačuje přírodní, obilnou chutí.

Vláknina z aronie – získává se ze sušených výlisků aronie. Je to sloučenina bohatá na cenné živiny.

Jablečná vláknina – získává se z přírodních, speciálně vybraných jablečných vláken.

Kakaová vláknina – získává se z přírodních kakaových vláken. Je to sloučenina, která se vyznačuje přirozenou a příjemnou chutí a vůní.

Vláknina černého rybízu – získává se ze sušených výlisků černého rybízu. Je přírodním a vysoce stravitelným zdrojem vlákniny.

SLOŽENÍ:

obsahuje:

Ovesná vláknina 640 mg
Vláknina z aronie 640 mg
Jablečná vláknina 640 mg
Kakaová vláknina 640 mg
Vláknina z černého rybízu 640 mg

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 dávku (5 kapslí) denně.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada (náhrada) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte při teplotě 15-25°C v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Jablečná vláknina 128 mg 640 mg
Vláknina z Arónie 128 mg 640 mg
Kakaová vláknina 128 mg 640 mg
Ovesná vláknina 128 mg 640 mg
Vláknina z černého rybízu 128 mg 640 mg

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top