Ostrovit Supreme capsules AOL 120 kapslí

Neodolatelný produkt Ostrovit Supreme capsules AOL 120 kapslí od značky OstroVit snadno najdete právě nyní téměř zdarma. V akci od 277 Kč
Cena: 277 Kč

AOL obsahuje synergicky působící aminokyseliny L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), L-ornitin a L-lysin, které podporuje svalový anabolismus, zvyšují syntézu růstového hormonu, podporují vytrvalost a sílu během tréninku.

Arginin alfa-ketoglutarát je chemická sloučenina kyseliny glutarové a argininu. Kyselina glutarová je produktem cyklu kyseliny citrónové, konečné fáze metabolismu všech organismů dýchajících kyslík, často nazývané Krebsův cyklus.

Arginin je jednou z aminokyselin, které se vyskytují v našem těle a aktivně se účastní nejdůležitějších životních procesů. Kombinace těchto dvou molekul vytváří synergickou sloučeninu (dvě sloučeniny spolupracují účinněji než samostatně).

L-Arginin má příznivé účinky na posílení imunity, podporuje regeneraci, spermatogenezi, reguluje množství krevního cukru a podporuje zásobování mozku a srdce kyslíkem.

Ornitin patří mezi aminokyseliny, které hrají důležitou roli v močovinovém (ornithinovém) cyklu, který se podílí na přirozené detoxikaci organismu díky odbourávání přebytečného amoniaku. Ten v organismu vzniká zejména při intenzivní fyzické zátěži, kdy může mít vliv na míru pociťované únavy.

L-lysin hraje hlavní roli při vstřebávání vápníku, budování svalové tkáně, při rekonvalescenci po těžkých úrazech a při tvorbě mnoha hormonů či enzymů.

Všechny tři aminokyseliny jsou skutečnou „první pomocí“ pro každého sportovce. Jedná se o synergickou „bombu“, která během vašemu tréninku přinese neuvěřitelnou sílu a energii.

Další benefity produktu:

  • Zvyšuje anabolismus a urychluje regeneraci po tréninku
  • Podpořte proces lipolýzy, tedy spalování tuků
  • Může zlepšit kvalitu spánku.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-arginin alfa-ketoglutarát, L-ornitin HCL, L-lysin HCL, obal tobolky (želatina, čištěná voda).

DÁVKOVÁNÍ:

3 kapsle denně.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
L-Ornithin HCl 333,33 mg 1000 mg
L-Arginin alfa-ketoglutarát 333,33 mg 1000 mg
L-lysin HCL 333,33 mg 1000 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce OstroVit


Top