Pro Kennex Kinetic Ki 15 2023 tenisová raketa

Oblíbený a akční výrobek Pro Kennex Kinetic Ki 15 2023 tenisová raketa od známé společnosti Pro Kennex snadno pořídíte zde teď právě opravdu levně. Nyní za akční cenu 5029 Kč
Cena: 5029 Kč

Nová řada raket Pro Kennex ze série Kinetic Ki je zde! Tenisová raketa Kinetic Ki 15 pro rok 2023 je ideální volbou pro všechny pokročilé a klubové hráče, kteří hledají lehčí raketu a mají problém s tenisovým loktem. Systém Kinetic totiž redukuje škodlivý šok působící na klouby při nárazu míčku do rakety a vznikající energii efektivně vstřebá a tím ušetří vaší ruku. Technologie Ki má kinetický systém zabudován po celém obvodu hlavy rakety. V plastovém pásku obepínajícím raketu jsou umístěny kapsle s kinetickou hmotou o průměru cca 5 mm. Díky tomu rakety Kinetic Ki zlepšují kontrolu a sílu úderu, zrychlují švih a zvyšují pohodlí při hře. Během nápřahu vytváří kinetická hmota v hlavě rakety energii. Při nárazu míče vystřelí kinetická hmota ve směru úderu a předává energii míčku. Hmota absorbuje energii nárazu a zabrání nebezpečným vibracím rakety.

Raketa není vypletená, ale je s ní dodávaný ZDARMA tenisový výplet Tecnifibre Multifeel 1.35 v hodnotě 350 Kč. Exkluzivní struktura výpletu z polyuretanu nabízí 400 % pružnosti pro optimální výkon a tlumení vibrací pro větší pohodlí. Kombinace s raketami Kinetic přináší maximální komfort a kontrolu. Násobí pozitivní tak vlastnosti technologie Kinetic. Průměr 1,35 pro extra dlouhou životnost.

Parametry:
– délka: 27,5 in
– váha: 280 g (bez výpletu)
– velikost hlavy: 105 in2 / 677 cm2
– vyvážení 330 mm
– profil rámu: 25 mm
– tvrdost rámu: 70 RA
– vzor výpletu: 16 x 19
– doporučené napětí: 23 – 30 kg / 50 – 65 Lbs

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Pro Kennex


Top