Pure2improve Posilovací klec Power Rack P2I 145x111x215 cm

Designový kus Pure2improve Posilovací klec Power Rack P2I 145x111x215 cm od známé značky Pure2improve snadno můžete pořídit u nás teď ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 12990 Kč
Cena: 12990 Kč

Procvičte si celé tělo s všestrannou domácí multifunkční posilovnou P2I. Tento stojan/power-rack je vybaven vším, co pro trénink celého těla můžete jen potřebovat. Vysoce robustní ocelová konstrukce zajišťuje bezpečnost a stabilitu během tréninku. Velký počet otvorů umožňuje různé možnosti nastavení a přizpůsobení k tréninku. Díky svým rozměrům (145x111x215 CM) je klec kompatibilní se standardními/olympijskými tyčemi. Povrch konstrukce je odolný proti škrábancům a odřeninám.

Díky možnostem nastavení spotteru, dipových tyčí i J-háčků budete moct cvičit dle potřeby a hlavně s bezpečným jištěním správně nastaveným Power rackem. Také multifunkční hrazda je nedílnou součástí stojanu, která Vám umožní provádět klasické shyby či cviky na posílení horní poloviny těla. Bez ohledu na to, který trénink si vyberete, vše lze snadno přizpůsobit vaší tělesné velikosti: držáky, tyče a háky lze vždy ukotvit ve stejné vzdálenosti na mnoha pozicích. Power Rack Sedco je tak perfektní základní posilovací pomůcka pro začátečníky i profesionály, která uspokojí všechny, a to díky široké škále proveditelných cviků s maximální volností při posilování.

Technický popis:

– Výrobce: Pure2Improve
– Rozměry po montáži: 145x111x215 cm
– Barva: černá/červená
– Materiál: Ocel/Kov
– Určeno pro vnitřní použití
– Povrch odolný vůči poškrábání
– Umožňuje střídat desítky pozic a cviků
– Určeno pro posilovaní celého těla
– Multifunkční
– Vhodné pro všechny cvičence různých věkových i výškových kategorií

Další produkty z kategorie Posilovací lavice

Další produkty od výrobce Pure2improve


Top