Raven Pure mint dámský snowboard + Gravity Rise black/purple vázání

Exkluzivní výrobek Raven Pure mint dámský snowboard + Gravity Rise black/purple vázání od značky Raven jednoduše získáte na našich stránkách opravdu výhodně. Ceny od 6990 Kč
Cena: 6990 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Raven Pure je allmountain/freestyle snowboard s profilem fullrocker, tedy opačným prohnutím. Jedná se o souměrný snowboard true twin. Má triaxiální laminaci a střední flex. Snowboard je určený na sjezdovky a do parku. Snowboard má topolové celo-dřevěné jádro tip-to-tail a ABS sidewall konstrukci. Povrch snowboardu je lakovaný, což mu dodává elegantní vzhled. Raven Pure mint dámský snowboard

Raven Pure je allmountain/freestyle snowboard s profilem fullrocker, tedy opačným prohnutím. Jedná se o souměrný snowboard true twin. Má triaxiální laminaci a střední flex. Snowboard je určený na sjezdovky a do parku. Snowboard má topolové celo-dřevěné jádro tip-to-tail a ABS sidewall konstrukci. Povrch snowboardu je lakovaný, což mu dodává elegantní vzhled.

Technické informace:
– Allmountain/Freestyle
– Fullrocker profil
– True twin
– Sidewall ABS Sandwich construction
– Tip-to-tail Lightweight Poplar Woodcore
– Triax Fiberglass
– Extruded IS4400 skluznice
– 5×2 inserts
– Board flexibility: 5 (střední tvrdost)
– lesklý lakovaný povrch

Gravity Rise black/purple dámské snb vázání

Naprostou novinkou v kolekci dámských vázání Gravity je model Rise, který nabízí perfektní oporu a tlumení nárazů díky krytí celé plochy základny EVA materiálem. Konstrukce vázání je navíc mnohem lehčí a odolnější oproti starším modelům a to díky použití směsi nylonu a skelných vláken. Tvou botu pevně obemknou speciálně tvarované a flexibilní 3D strapy a ty si tak užiješ pohodlnou jízdu a rychlou odezvu na každý tvůj pohyb.

• Flex: 6/10
• Flex 3D Straps – Anatomicky tvarované strapy poskytují dokonalou směs pohodlí a odezvy při jízdě a to vše při nízké hmotnosti.
• Lighter & Stronger – Díky nově použitým materiálům nylonu se skelnými vlákny je nový model vázání odolnější a o 30 % lehčí než jeho modelový předchůdce.
• EVA krytka – Krytka základny z EVA materiálu pohlcuje nárazy při dopadech, tlumí vibrace při jízdě a napomáhá pevnějšímu usazení boty ve vázání.
• Universal Disc – Univerzální disky umožňující uchycení vázání na snowboardy s rozmístěním inzertů 4×4 cm, 4×2 cm i na snowboardy se systémem Channel.
• Nastavení strapů bez použití nářadí.

Parametry produktu Gravity Rise black/purple dámské snb vázání

Určení Dámské

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Raven


Top