RDX Sports Bandáž na zápěstí Pro W2 Black

Tento kvalitní a žádaný výrobek RDX Sports Bandáž na zápěstí Pro W2 Black originál od značky RDX Sports jednoduše získáte u nás teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 509 Kč
Cena: 509 Kč

Bandáž na zápěstí Pro W2 slouží k omotání a stabilizaci zápěstí při cvičení. Má praktické poutko na palec a zapínání na suchý zip. Snadno se tak upevní na ruku, a díky dostatečné délce ji dokonale obepne. Ocení ji zejména vzpěrači, powerlifteři, crossfiťáci a další sportovci, kteří potřebují chránit a zpevnit zápěstí na tréninku.

Bandáž na zápěstí Pro W2 pomáhá zvýšit stabilitu zápěstí, a tím předcházet zranění

Bandáž na zápěstí Pro W2 je tréninková pomůcka k omotání a zpevnění zápěstního kloubu. Má praktické poutko na palec a zapínání na suchý zip. Jednoduše se tak upevní na ruku. Díky dostatečné délce a šířce ji zároveň dokonale obepne. Je vyrobena z elastického materiálu, který se přizpůsobí tvaru vašeho zápěstí. Můžete si ji tak dotáhnout, jak potřebujete. Na vnitřní straně má navíc pogumovaný protiskluzový povrch pro stabilní držení na zápěstí. Poskytne mu tak skvělou oporu a zvýší ochranu před zraněním během cvičení. Při pravidelném používání těchto bandáží jistě oceníte také jejich antimikrobiální vlastnosti.

Bandáž na zápěstí Pro W2 ocení zejména vzpěrači, crossfiťáci, powerlifteři a ostatní sportovci, kteří potřebují zpevnit zápěstí při cvičení. V balení se nachází 2 kusy bandáží.

Bandáž na zápěstí Pro W2 a její výhody

  • je pomůcka na omotání a zpevnění zápěstního kloubu
  • má suchý zip a praktické poutko na palec
  • je vyrobena z elastického materiálu
  • má protiskluzový pogumovaný povrch
  • balení obsahuje 2 bandáže
  • je ideální na powerlifting, vzpírání a crossfit
  • hodí se začátečníkům i zkušeným sportovcům

Materiál

Elastikovaná bavlna.

Tabulka velikostí

Rozměr uni
Šířka (cm) 7,62
Délka (cm) 45,72

Další produkty z kategorie Fitness opasky


Top