Royal Bay Extreme – Kompresní pažní návleky

Unikátní a žádaný kus Royal Bay Extreme - Kompresní pažní návleky od odblíbeného výrobce Royal Bay seženete na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 702 Kč
Cena: 702 Kč

Perfektní doplněk pro jakýkoliv sport s aktivním zapojením paží. Silná komprese je cílená na svaly předloktí a biceps, pomáhá k prodloužení jejich maximálního výkonu a oddálení únavy. Vedle běhu jsou tak návleky ideální na raketové sporty (tenis, squash apod.), volejbal, basketbal, golf, fitness, horskou cyklistiku, horolezectví apod.

PŘEDNOSTI KOMPRESNÍCH PAŽNÍCH NÁVLEKŮ ROYAL BAY EXTREME

  • Cílená komprese pro podporu svalů horních končetin.
  • Perfektní doplněk pro jakýkoliv sport s aktivním zapojením paží.
  • Anatomické tvarování s odlehčenou loketní zónou (tenčí materiál se slabší kompresí).
  • Prodyšný a rychleschnoucí materiál dobře odvádějící vlhkost.
  • Široký horní lem a bezešvý spodní lem proti zaškrcení.

PŘÍNOSY CÍLENÉ KOMPRESE

Velmi silná komprese pro maximální výkonnost při extrémní svalové zátěži. Pro maximální účinnost je komprese cílená přímo na konkrétní sval (sval lýtkový, sval stehenní, u pažních návleků svaly předloktí či biceps), kterému tak poskytuje maximální možnou podporu, intenzivně sval fixuje a díky tomu obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

  • Pro extrémní trailové běhy, běh na tvrdém povrchu (asfalt a zvláště betonová dlažba), při cyklistických trénincích ve zvláště hrbolatých sjezdech a všude tam, kde dochází k větším otřesům svalů.
  • Vyvinuta pro sportovní výkon s extrémním náporem na konkrétní sval (ať už vlivem zátěže, otřesů nebo nezvyklých zatížení).

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST

Aby komprese měla efekt a fungovala, je třeba použít vhodnou velikost kompresního oblečení. U sortimentu Royal Bay proto vybíráte správnou velikost podle velikosti svalu a ne jen podle konfekční velikosti či velikosti chodidla.

Před nákupem kompresních pažních návleků Royal Bay Extreme je třeba změřit obvod bicepsu.

Poznámka: Pokud jste naměřili hraniční hodnotu mezi dvěma velikostmi, volte raději tu větší velikost.

Materiál:

75 % PAD NYLON, 25 % elastan LYCRA

  • DeoSoft – technologie pro lepší odvod potu a vlhkosti

Údržba:

Perte pouze v ruce. Výrobek nebělte. Výrobek se nesmí žehlit. Výrobek chemicky nečistěte. Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce. Nepoužívejte k praní výrobku aviváž.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Royal Bay


Top