Scitec AAKG 100 kapslí

Tento akční a ve slevě kus Scitec AAKG 100 kapslí od top výrobce Scitec Nutrition můžete pořídit tady a teď právě za akční cenu! V akci od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Argin alfa-ketoglutarát nacházející se v produktu AAKG je vázán aminokyselinou s kyselinou alfa-ketoglutarátovou, která patří mezi klíčové mezilátky v Krebsově cyklu a při metabolismu aminokyselin. Kyselina alfa-ketoglutarátová patří v metabolických procesech mezi jednu z nejdůležitějších transportérů dusíku. Arginin je jedinou základní látkou nitrogen-monoxidu (NO) a těší se stále větší popularitě v kruhu kulturistů, kteří by si stále rádi udrželi tvrdou formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je ketokyselinou, vznikající během deaminace glutamátu a účastní se při biochemických procesech tvorby energie v buňkách.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-arginin alfa-ketoglutarát, magnesium-stearát.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte denně 4 kapsle AAKG najlepšie 60 minut před tréninkem nebo ráno na prázdný žaludek. Doporučuje se užívat cyklicky, po pár týdnech užívání si vynechejte AAKG.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí!

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 4 kapsle
L-Arginin alfa-ketoglutarát 800 mg 3200 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top