Scitec BCAA-X 330 kapslí

Exkluzivní výrobek Scitec BCAA-X 330 kapslí od top značky Scitec Nutrition můžete sehnat tady a teď levně. Nyní za akční cenu 599 Kč
Cena: 599 Kč

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě Leucin, Isoleucin a Valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých aminokyselin, protože lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava nebo doplňky výživy. Tvoří více než 35% z bílkovin, podílejících se na budování svalové hmoty.

Leucin, Isoleucin a Valin jsou nenahraditelnými aminokyselinami, které je možné přijmout ze směsí bílkovinných zdrojů. Aminokyseliny BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se doporučuje hlavně po tvrdém tréninku nebo fyzické práci. BCAA-X obsahuje Leucin, Isoleucin a Valin v poměru 2:1:1, v přesně navážené, pohodlné kapslové formě!

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-leucin, L-izoleucin, L-valin, magnézium-sztearát. (Színezőanyagként titanium dioxidot E171 je tartalmaz.)

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte denně 1 dávku (2 kapsle) BCAA-X před tréninkem, případně před spaním.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Tento produkt není náhradou smíšené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám a osobám s kardiovaskulárními poruchami.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
L-Isoleucin 150 mg 300 mg
L-Leucin 300 mg 600 mg
L-Valin 150 mg 300 mg

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top