Scitec Beta Alanine 150 kapslí

Tento levný výrobek Scitec Beta Alanine 150 kapslí od odblíbeného výrobce Scitec Nutrition jednoduše můžete sehnat zde ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 399 Kč
Cena: 399 Kč

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k syntéze karnozinu. Karnosin se ve vysoké koncentraci nachází v kosterním svalstvu, z toho v první řadě v nejsilnějších svalových vláknech II-typu, se schopností rychlé kontrakce. Zvyšování hladiny karnosinu pomocí doplňků výživy je v kruhu informovaných atletů a kulturistů stále oblíbenější praxí.

Naše Beta-alanin formule nezpůsobuje zbytečné přibírání na váze ani otok, samozřejmě neobsahuje stimulanty ani zakázané látky!

SLOŽENÍ:

obsahuje: beta alanin, stearát hořečnatý.

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 5 kapslí Beta Alanine, rovnoměrně rozdělených do stejných dávek v průběhu dne. Nejpřesnější hodnota vypočtené dávky: 50 mg Beta Alanine na kilogram tělesné hmotnosti (1 kapsle obsahuje 800 mg Beta Alaninu).

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Tento produkt není náhradou smíšené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám a osobám s kardiovaskulárními poruchami.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 5 kapslí
Beta Alanin – CarnoSyn® 800 mg 4000 mg

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top