Scitec Carni Complex 60 kapslí

Kvalitní a oblíbený produkt Scitec Carni Complex 60 kapslí od kvalitní značky Scitec Nutrition najdete právě skutečně levně! Akční cena 480 Kč
Cena: 480 Kč

Karnitin napomáhá odbourávání tuku, v případě užívání před zátěží, zefektivní spalování tuků.

Karnitin je bezpečná živina zastoupená v potravinách. Tuto aminokyselinu si v malém množství umí vyprodukovat náš organismus sám, a má hlavní úlohu v odbourávání tuku stejně jako energizaci našeho organismu. Mastné kyseliny uvolněné z tukových buněk se přemění jedině pomocí karnitinového transferního systému a nakonec se spálí v mitochondriích. Karnitin napomáhá udržet správnou srdeční funkci, zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, čímž zvyšuje vytrvalost a oddaluje únavu. Karnitin napomáhá odbourávání tuku, v případě užívání před zátěží (trénink), zefektivní spalování tuků.

Denní učinná dávka je 1000-2000 mg. Strava bohatá na živočišné produkty dokáže zabezpečit denně pouze okolo 100-300 mg karnitinu.

Acetyl L-karnitin (ALC) je forma karnitinu, která se účinněji vstřebává do organismu a na rozdíl od L-karnitinu lépe proniká skrz krevně-mozkovou bariéru, v důsledku čehož má aktivní vliv i na fungování mozku. ALC dokáže zabránit zvýšení hladiny degradačního kortizolu po intenzivním stresu (trénink), stejně jako snížení hladiny LHRH (Luteinizing Hormone Releasing Hormone) a testosteronu. ALC není hormon, ani stimulant produkce hormonu, je však pohlavně specifický, proto u žen nehrozí nebezpečí vlivu hormonů! ALC je tedy vynikající spalovač tuku, má anti-katabolický efekt, zabraňuje úbytku anabolických hormonů, chrání mozek a zlepšuje mentální schopnosti.

Doporučené dávkování

  • užívejte 1-2 kapsle Carni Complex 60 min. před tréninkem s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení v 1 dávce (kapsle)

L-karnitin – 1000 mg
Acetyl L-karnitin (ALC) – 200 mg

Složky

  • L-karnitin L-tartrát, acetyl L-carnitin, stearan hořečnatý, želatinový kapsle

Informace

  • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Výrobce: Scitec Nutrition UK Limited, 6 st. Andrew Street, EC4A3AE London, United Kingdom

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top